Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Horoskop Karmiczny

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Astrologia sama w sobie jest w pewnym sensie nauką o karmie, ponieważ horoskop urodzeniowy nie jest niczym innym, jak mapą osobowości człowieka w momencie urodzenia. Pokazuje wypadkową kolejnych wcieleń duszy na drodze jej rozwoju. I jak to mapa, może pokazać wyjście z najbardziej zawiłych labiryntów życia, podpowiadając też, jak omijać szczególnie niebezpieczne zakręty.

Aczkolwiek zawsze warto wszędzie szukać pozytywów i w swojej mapie życia dobrze jest zobaczyć piękną misję do radosnej realizacji. Bo ta misja jest u każdego. Podobnie jak rozmaite zdolności i piękno zewnętrzne lub wewnętrzne. Każde istnienie jest jedyne w swoim rodzaju, każde jest bezcenne i tylko od nas zależy, na ile wykorzystamy dane nam możliwości samorealizacji i rozwoju. A czasem po prostu nie wierzymy w siebie i nie ufamy sobie na tyle, by zrealizować to, po co przyszliśmy.

Unikalny program duszy zapisany w horoskopie jest nam doskonale znany. Chociaż lepszym określeniem będzie: jest przez nas wyraźnie odczuwany. Niektórzy z nas umieją podążać za swoim planem na życie i w zasadzie horoskop karmiczny bywa dla nich tylko potwierdzeniem, że odnaleźli swoją ścieżkę. Dla wielu jednak to odkrycie, że to, co zawsze czuli w głębi duszy, to ich własne niezbywalne prawo do życia i rozwoju. Zazwyczaj stoją gdzieś na rozdrożu i całym sobą czują, że utknęli w ślepym zaułku. Nie wiedzą, co dalej i nie rozumieją, dlaczego czują się tak bardzo smutni, a serce przepełnia pustka.

Horoskop karmiczny daje nam odpowiedź na jedno z najważniejszych życiowych pytań: w jakim celu zeszliśmy na Ziemię i co mamy tutaj do zrobienia? Czasem może być najważniejszym odkryciem, jeśli podążając za radą innych ludzi robimy coś, co wcale nie jest nasze i całym sobą buntujemy się przeciw działaniom, które nie sprawiają nam radości. Realizacja programu duszy uskrzydla nas to najbardziej charakterystyczne. Ten horoskop pokazuje, jakie dobro czeka na nas i w którym miejscu, kiedy tylko otworzymy się na głos swojej duszy.

Do wykonania horoskopu karmicznego potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Nie jest to horoskop, jak każdy inny. Różni się przede wszystkim analizą, sposobem interpretacji, w której skupiam się na programie duszy na obecne życie. To moja autorska metoda, która pomaga zrozumieć samego siebie i odnaleźć swoją życiową drogę oraz realizować zaplanowane lekcje duszy.

Analizę horoskopu wraz z psychologicznymi sugestiami na temat ewentualnych problemów, umieszczam w pliku dźwiękowym (w formacie wma do odsłuchania na każdym komputerze) w internecie, skąd szybko można pobrać go sobie na własny dysk. Plik jest umieszczony w folderze niewidocznym dla osób postronnych. Dostęp wyłącznie przez podany przeze mnie link.

Koszt horoskopu wynosi 350zł. 

 

Ze względu na zmianę zasad i cen Poczty Polskiej nie wysyłam nagrań na płycie. W drodze wyjątku mogę nagranie wysłać za dopłatą 20 zł (niestety taka jest cena przesyłki poleconej w tym formacie).

 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl