ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Aura Soma

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Pure Art

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Przykłady

Nie jestem konsultantem Aura-Soma, nie mogę zatem przedstawić szczegółowego opisu działania wszystkich esencji. Chciałabym jednak pokazać, jak w praktyce wygląda informacja uzyskiwana w wyniku wyboru konkretnych zestawów. Jako przykłady zamieszczam charakterystyki kilku buteleczek, przetłumaczone z angielskojęzycznych opracowań tekstowych. Na pewno nie są tym samym, co autentyczna konsultacja na żywo. Niemniej poruszają wnikliwą analizą naszej Duszy.

Przykład 1.

Eqiulibrium

Słoneczna butelka

Barwa górna  -  żółta

Barwa dolna  -  złota

Barwa wypadkowa  - złotożółta

Czakra  -  splot słoneczny

Karta Tarota  -  Cesarz

I-Cing  - 4 HEKSAGRAM  -  Młodzieńcza nierozważność

Odpowiadający Pomander  -  żółty

 

Otwiera bramy wewnętrznej mądrości i wiedzy. Pomaga poznać samego siebie. Rzuca światło na nasze podświadome reakcje i przyzwyczajenia. 

Charakterystyka osobowości: łączy talenty organizacyjne, radość, siłę z wiedzą i mądrością. Ma możliwość realizacji wizji. Ma duże poczucie humoru. Ten człowiek jest świadom, że nieco wiedzy może być równie cenne jak bezpośrednie doświadczenie.

Wyzwania: Brak radości w życiu, smutek, zniechęcenie, denerwowanie się drobiazgami. Kłopoty emocjonalne, irytacja, niedojrzałość, autorytarność.

Poziom duchowy: Pomaga nawiązać kontakt z wewnętrzną wiedzą, mądrością i przewodnictwem.

Poziom mentalny: Pomaga zlikwidować lęki i fobie, których przyczyny znajdują się w sferze mentalnej. Wspiera każdego, kto chce widzieć wszystko na wylot i jak najwięcej rozumieć.

Poziom emocjonalny: Może zapewnić bezpieczeństwo, radość, śmiech i jasne spojrzenie na świat. Pomaga przy depresjach i stanach lękowych.

Poziom fizyczny: Choroby nerwowe, klimakterium, chroniczny reumatyzm, artretyzm, cukrzyca.

Afirmacja: JESTEM BEZPIECZNY.   WIEM, ŻE NIC NIE WIEM.

 

Przykład 2.

Equilibrium

Butelka mądrości

Barwa górna  -  Królewski błękit

Barwa dolna  -  Złoty

Barwa wypadkowa  -  Karmazynowy (magenta)

Czakra  -  Splot słoneczny i Trzecie oko

Karta Tarota  -  Piątka Buław

I-Ching  -  32 HEKSAGRAM  -  Trwanie

Odpowiadający Pomander  - Królewski błękit i Złoty

 

Sięganie do wewnętrznej prawdy

Charakterystyka osobowości: Wielka charyzma i dyscyplina. Osoba ciepła, dająca innym oparcie i poświęcająca im uwagę. Żyje w zgodzie z samym sobą, zna prawa natury. Dobrze się odnajduje tu i teraz. Umie w jasny sposób przekazywać informacje. Chociaż nie zabiega o sprawy materialne, ma wszystko, czego potrzebuje. Może osiągnąć to, co dla innych jest nieosiągalne.

Wyzwania: Niepokój, niemożność samookreślenia, ciągły stres. Lęki i obsesje wszelkiego rodzaju, trudność odnalezienia się tu i teraz.

Poziom duchowy: Pokonuje iluzje, zabezpiecza przed bezsensownymi pomysłami. Uświadamia kreatywna moc myśli. Pomaga odnaleźć swoją indywidualność.

Poziom mentalny: Wzmacnia umysł, redukuje stres, pozwala w klarowny sposób podejmować decyzje. Zmniejsza strach przed przyszłością.

Poziom emocjonalny: Pomaga wydostać się ze stagnacji. Zamienia reakcję na akcję. Pozwala zrozumieć własne serce. Ułatwia odczuwanie i kontaktowanie się ze swoim wnętrzem.

Poziom fizyczny: Choroby narządów wewnętrznych, układ pokarmowy, choroby skóry.

Afirmacja: OTWIERAM SIĘ NA WEWNĘTRZNĄ MĄDROŚĆ. UWALNIAM SIĘ OD STRACHU.

 

Przykład 3.

Pomander

Złoto

Temat  -  Mądrość i szczęście

Kolor  -  złoty

Zapach  -  owocowy, kwiatowy, lekki leśny

Dominujący olejek eteryczny  -  Szałwia

Kamienie szlachetne  -  Bursztyn, cytryn, złoto

 

Poziom fizyczny - ułatwia przemianę materii i poprawia wchłanianie potraw i energii

Właściwości - Umożliwia nawiązanie kontaktu z własną wrodzona mądrością. Łączy człowieka z jego wewnętrznym nauczycielem. Pomaga zrozumieć przeszłość i uświadomić sobie lekcje płynące z doświadczeń.

Terapia reinkarnacyjna - Egipt, Aborygeni, Majowie, Inkowie, Aztekowie

 

Przykład 4.

Kwintesencja

Lady Nada

Bezwarunkowa Miłość.

Lady Nada przynosi czystą miłość Boskiej Matki - najwyższą wibracje bezwarunkowej miłości. Kwintesencja ta pomaga przemienić negatywne energie w pozytywne. Oczyszcza ona zarówno obszar aury, jak i otoczenia z negatywnych stanów wibracji, wnosi troskliwą miłość. Odbudowuje przepływ komunikacji, który został wcześniej zablokowany. Wspiera uzdrawianie poprzez miłość, pomagając nam w odpuszczeniu negatywności na bardzo głębokim poziomie. Łączy z Księżycem i jego funkcją usuwania negatywnych energii z Ziemi.  Pomaga, jeśli ciężko znosimy wpływy Księżyca. Wspiera medytacje wykonywane w czasie pełni. Lady Nada łączy muzyke i głos, rozwija naszą zdolność integracji światła i pomaga lepiej zrozumieć zjawisko zlewania się dźwięku i światła w polu aury. Jest to najbardziej łagodząca i kojąca ze wszystkich Kwintesencji.

 

 

Przykład 5.

Esencja Archanioła

Archanioł Michał

Esencja ta pomaga nam rozwinąć jakości wiary i zaufania w taki sposób, że możemy uwolnić ograniczające nas wzorce, wynikające z lęków i niepokoju.  Możemy pozwolić odejść nawykom zamartwiania się i pomieszania, aby doświadczyć spokoju i przejrzystości. Kiedy zyskujemy większą jasność dlaczego i po co jesteśmy tu na Ziemi, łatwiej jest nam otworzyć serca. Możemy w pełniejszy sposób wkraczać w nasza role, pozostając w harmonii z rozwijającym sie wyższym planem. Trzy rozpryśnięcia tego sprayu ponad nasza głową wytwarza przestrzeń spokoju wewnątrz i na zewnątrz nas, niezależnie od tego, w jakich znajdujemy sie okolicznościach. Ten spokój przynosi ze sobą jasność umysłu i pozwala podążać nam za mądrością własnego serca. Archanioł Michał przyspiesza uzdrowienie sfery serca - nie tylko z poczucia separacji od Źródła, ale również z jakichkolwiek lęków, konfliktów i oporów.

 

Przykład 6.

Esencja motyli

PEO TIO (nr 59-BE59) orange

Kluczowe przesłanie: witalność, anielska radość

Eliksir wiecznej młodości, w energii którego możemy wejść w rezonans z Aniołami, dającymi nam większe poczucie szczęśliwości.
 
Anielska radość i witalność. Duchowa energia. Energetyczna radość. Może pokazać, że kiedy jesteśmy w połączeniu z Duchem to radości nie ma końca bez względu na nasz fizyczny wiek. Ma właściwości anty-depresyjne. Jesteśmy jakby w mniejszej gęstości. Doświadczamy piękna natury. Możemy doświadczyć duchowej strony sensualności oraz seksualności. Przyjemności i Energii Życia. Jedną z błędnych koncepcji na temat duchowości jest to, że myślimy o istotach takich jak Anioły, że nie czują seksualności, podczas gdy prawda jest zupełnie inna, Anioły niezwykle się cieszą kiedy wchodzimy w relacje z płcią przeciwną.
 
Duchowy anty-depresant dla osób, które czują się przemęczone życiem lub samotne. Możemy szybko podnieść się z traum, przeżytego szoku, wypadku, stymuluje eteryczne oraz fizyczne ciało.

  
Używamy kilka kropli do kąpieli, punktowo na czakramy, dodajemy do olejku lub balsamu i rozsmarowujemy na ciało, stosujemy podobnie jak krople Bacha, rozpylamy dookoła aury (mieszanka esencji z wodą rozlewana jest do pojemnika z rozpylaczem), kilka kropel na poduszkę, dodajemy do olejku do masażu ... itp.) Sposoby użycia są nieograniczone.

 

 

Do poczytania na ten temat jeszcze:   

Esencje  *  Przykłady  * Subtelna anatomia * Gwiazda Ziemi