ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Aura Soma

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Pure Art

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Esencje

Wśród wielu preparatów Aura-Soma najistotniejsze wydają mi się trzy rodzaje - co oczywiście nie oznacza, ze wszystkie pozostałe są mniej interesujące. Pierwsze to tzw. "Equilibrium" - esencje, których działanie opiera się na połączeniu energii kolorów, energii kamieni szlachetnych i minerałów oraz ekstraktów roślinnych. Zamknięte są w prostokątnych buteleczkach, które urzekają grą barw i światła. W każdej znajdują się dwa kolory - jest to możliwe dzięki temu, ze preparat składa się z dwóch części - jednej rozrobionej z wodą i drugiej, której składnikiem nośnym jest olejek. Wygląda to niezwykle i magicznie zarazem. Poniżej zdjęcie zestawu buteleczek Equilibrium, spomiędzy których delikwent wybiera sobie cztery jego zdaniem najpiękniejsze. Na podstawie wybranych kolorów oraz kolejności wyboru specjalnie przeszkolony konsultant opowiada osobie całe jej życie, kładąc nacisk na tematy, z którymi trzeba popracować, aby życie stało się lepsze... 

Każda buteleczka reprezentuje coś zupełnie innego. Pierwsza pokazuje naszą "prawdziwą aurę" i jest jakby obrazem naszej Duszy. Unaocznia nasz potencjał, możliwości  i życiowe lekcje. Druga odpowiada za wyzwania. Informuje, gdzie mamy największe trudności, blokady, problemy, ale też jakie mamy szansy największego rozwoju. Trzecia, wynikająca niejako z drugiej, nazywana "Tu i teraz" pokazuje jak uporaliśmy się z naszymi wyzwaniami i - co ważniejsze - czy zrozumieliśmy przyczyny, dla których pojawiły się one w naszym życiu. Szacuje poziom świadomości i nieświadomości w chwili obecnej. Czwarta pokazuje przyszłość - jakie energie nas przyciągają. Jako wynik pierwszej i trzeciej buteleczki wskazuje dokąd zdążamy.

W punkcie konsultacyjnym można oczywiście kupić wybrane esencje i korzystać z dobrodziejstwa metody, nakładając je na określone miejsca na ciele. Często w okolicy czakr, gdyż poprzez harmonizację centrów energetycznych uzdrawiamy nasze ciało, harmonizujemy aurę, likwidujemy traumy. "Reading", czyli tzw. odczytywanie losu człowieka na podstawie wybranego koloru jest bowiem tylko częścią konsultacji. Potem można dowiedzieć się jak aplikować sobie wybrane olejki, które swoim działaniem pomagają rozwiązywać problemy i uzdrawiać zarówno ciało jak i duszę.

 

Wybór buteleczek i czytanie duszy u konsultantki Ewy Szymczak - akademiaduszy@gmail.com tel.509133409

***

Drugim niezmiernie interesującym produktem są tzw. Pomandery. Słowo to znano już przed wiekami i oznaczało ono esencje eteryczne wydzielające subtelne zapachy, "parę" w celach leczniczych i ochronnych. W Pomanderach Aura-Soma znajdziemy prawdziwie mistyczny mix. Tworzone są w oparciu o starożytną wiedzę kabalistyczną, astrologię, znajomość energii roślin i kontakt z duchami natury. Każda esencja niesie w sobie specyficzną numerologiczną wibrację, wyciąg z 49 ziół (magiczna liczba powstała z iloczynu 7 razy 7), energię minerałów, energię światła i koloru oraz urzekający i leczący zapach. Pomandery oddziałują na elektromagnetyczne pole naszych ciał aurycznych, zwiększając naszą ochronę oraz rozwijając i harmonizując nasze wnętrze i wspierając rozwój człowieka. W naturalny sposób łączą człowieka ze Źródłem Światła. Konsultanci doradzają, jak aplikować Pomandery oraz jak łączyć ich stosowanie z wybranymi wcześniej Equilibrium.

 

***

Kolejną wspaniałą rzeczą są w Aura-Soma Kwintesencje - inaczej nazywane esencjami Mistrza. Są to energetyczne substancje służące do nawiązania kontaktu z energiami mistrzowskimi. Każda barwna kropelka przenosi informację, zasady i umiejętności. Dobrze jest używać Kwintesencji przed medytacją, przy pracy z rozwijaniem w sobie konkretnego aspektu. Kontakt z tymi energiami pomaga otworzyć się na wybrane zdolności. Każdy Mistrz posiada cechy, do których dzięki Kwintesencjom możemy mieć dostęp i my. Nawiązanie kontaktu z jego energia i wiedzą jest wielkim dobrodziejstwem i pomocą dla człowieka. Poprzez wybraną esencję konkretnego Mistrza mamy dostęp do całego spektrum jego wspaniałych cech. Najczęściej kolor naszego Mistrza jest zgodny z dolnym kolorem pierwszej wybranej buteleczki Equilibrium.

***

W dziale o czakrach napisałam, jak można harmonizować centra energetyczne za pomocą aromatów, muzyki, kamieni szlachetnych i innych bodźców. Esencje Aura-Soma jednoczą w sobie wszystkie te metody, plus jeszcze inne, co jest nie tylko niesłychanie wygodne w stosowaniu, ale przede wszystkim bardzo skuteczne i szybko osiągamy oczekiwane efekty.

Wśród pięknych preparatów znajdują się także esencje motyli, kolorów, Archaniołów, morskie - wszystkie służą naszemu uzdrawianiu na najgłębszych poziomach. Od niedawna mamy do dyspozycji także wszelkiego rodzaju kosmetyki - kremy, balsamy, szampony i perfumy - wszystko zawiera magiczne składniki energetyczne, zamiast szkodliwych chemicznych dodatków.

Podaję adres internetowy, pod którym można zapoznać się ze szczegółami produktów i złożyć zamówienie.

http://www.kolorymilosci.pl/sklep-aurasoma.html?page=shop.browse&category_id=113

 

Do poczytania na ten temat jeszcze:   

Esencje  *  Przykłady  * Subtelna anatomia * Gwiazda Ziemi