ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Aura Soma

 

Do poczytania:

Prosperita

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Jakiś czas temu odkryłam niezwykłą metodę holistycznego uzdrawiania. Nazywa się Aura-Soma i jest techniką naprawdę na miarę naszych czasów! Od pierwszej chwili zafascynowała mnie ogromnie i dostrzegłam w niej cudowne remedium na problemy dzisiejszych zabieganych czasów. 

Chciałabym tu napisać, że jej działanie jest subtelne, jak kolory i zapachy, którymi rezonuje... ale to działanie jest zaskakująco silne, a efekty niemal natychmiastowe. W bajecznie kolorowych buteleczkach zamknięta jest prawdziwa magia, która uruchamia w nas niesamowite rzeczy!

Jest to unikalna metoda łącząca w sobie uzdrawianie energią szlachetnych kamieni i minerałów, energią roślin, wibracją barw, liczb, aromatów oraz kabalistyczną inwokacją. Wiemy, ze nasze fizyczne dolegliwości są przejawem energetycznej nierównowagi, a ich prawdziwa przyczyna są negatywne wzorce schowane w podświadomości, traumatyczne przeżycia i kompleksy. (patrz: uzdrawianie) Choroba jest przejawem zaburzeń wewnątrz naszej psychiki i w naszej psychice, w naszych nieuporządkowanych emocjonalnych problemach należy szukać powodów fizycznego niedomagania. Ogromną zaletą metody Aura-Soma jest praca z subtelnymi płaszczyznami człowieka, z mentalnym, duchowym i emocjonalnym poziomem, co jest nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim przynosi trwałe efekty. Usuwając odpowiedzialny za schorzenie wzorzec, uniemożliwia nawrót dolegliwości.

Metoda ta jest nazywana terapią duszy. Oznacza to, że harmonizuje wszystkie płaszczyzny naszego istnienia i pomaga nawiązać kontakt a naszą wewnętrzna mądrością. Preparaty Aura-Soma równoważą naszą energię i inspirują do duchowych poszukiwań. Zmuszają niejako do pracy nad sobą, ponieważ uruchamiają potrzebę poznania swoich słabych i mocnych stron oraz zrozumienia celu i sensu własnego rozwoju. Ich działanie można nieco porównać do zasad aromaterapii, w której oddychanie wonnymi olejkami powoduje zrównoważenie wibracji naszych ciał subtelnych i tym samym wywołuje pożądany efekt. Wielokrotnie likwidowałam nadchodzący ból gardła doenergetyzowaniem 5 czakry, poprzez dotknięcie rejonu czakry kroplą odpowiedniego olejku. Esencje Aura-Soma sa nieporównanie doskonalsze, ponieważ oprócz wibracji roślin oddziałują na nas wibracjami barw, minerałów, liczb... Dzięki temu sięgają głębiej, do subtelniejszych poziomów. A to tez sprawia, że efekty są nieporównanie silniejsze.

Pamiętajmy, ze proces uzdrawiania ciała jest w gruncie rzeczy lekcją duszy. Każda choroba pojawia się w ciele nie tylko jako efekt naszych emocjonalnych zaniedbań, ale także jako impuls do zadania sobie pytania: co mam w sobie naprawić? Jakie cechy mam w sobie rozwinąć? Warto wspomnieć, ze Aura-Soma to również terapia psychologiczna, którą z powodzeniem mogą stosować osoby fizycznie zdrowe, ale borykające się z emocjonalnymi i życiowymi kłopotami, np. z samotnością, nieudanymi związkami, żalem do rodziców lub dzieci, lękami, depresją, nieśmiałością... itp.

W dzisiejszych magicznych czasach, które zachęcają nas do sublimowania energii, Aura Soma spełnia jeszcze jedno ważne zadanie. Podnosi nasze wibracje, pomaga odszukać własną ścieżkę duchowego rozwoju. Myślę, że nieprzypadkowo właśnie w tym magicznym czasie ta metoda pojawiła się na Ziemi. To kolejny sposób, który ma za zadanie pomóc nam w Ascendencji. Niektóre preparaty ukierunkowane są na wsparcie w duchowych poszukiwaniach. Dzięki ich zastosowaniu otwieramy Trzecie Oko, zaczynamy dostrzegać niewidzialne, przyciągamy do swojego życia Anioły i pozwalamy sie prowadzić zaawansowanym Energiom.

Mówi się, że Aura-Soma ukierunkowuje człowieka na miłość. A przecież miłość sama w sobie jest uzdrowieniem. Człowiek, który kocha, przestaje walczyć o wszystko, przestaje się bać, przestaje się błąkać jak we mgle. Bierze odpowiedzialność za swoje życie, wiedząc, ze sam kreuje każdą swoją chwilę i jednocześnie stara się z radością tworzyć pogodną i pomyślną przyszłość.

 

Vicky Wall - Founder of Aura-Soma

 

Metoda Aura-Soma powstała w 1984 r. jako efekt wizji medytacyjnej angielskiej farmaceutki, kosmetyczki i specjalistki od ziół – Vicky Wall. Vicky już jako mała dziewczynka widziała aurę. Posiadała też wiedzę na temat Kabały, znała działanie aromatów. Wiele lat pracowała z energią kolorów. Wydała książkę pt. "Cud uzdrawiania kolorami". Od jej odejścia w 1991 roku produkcję preparatów Aura Soma nadzoruje i prowadzi Mike Both, wieloletni współpracownik Vicky. W 1997 roku powstała Międzynarodowa Akademia, ktora zajmuje sie badaniem i promowaniem metody, a miedzy innymi także kształceniem konsultantów i nauczycieli. (Aura Soma Art and Science International Academy of Colour Technology).

 

Do poczytania na ten temat jeszcze:   

Esencje  *  Przykłady 

 

Metoda AURA-SOMA jest także dostępna w Polsce!

Dobre polskie strony o terapii Aura-Soma ------ 

http://www.kolorymilosci.pl/

http://www.terapieduszy.pl

http://www.terapiakolorami.pl