ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Ascendencja

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

 

Psychosomatyka

Wybaczanie

Afirmacja

Evelyn Monahan

Wewnętrzne Dziecko

Medytacja

Miłość bezwarunkowa

Terapie inne

 

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

 

Ascendencja

Duchowość

Rozwój

Oczyszczanie

Ochrona

Antakarana

Promienie

Karma

Atlantyda

Prosperita

Światło

Podnoszenie energii

Wyższe czakry

Smoki

Jednorożce

Orby

Channeling

 

Anioły

Hierarchie

Regent

Słoneczny

Archanioły

Archaii

Elohim

Barwne promienie

Modlitwy

Afirmacje

Karty Aniołów

Arkana

Królestwa

Opowieści

Wiersze

Książki

Talie

 

Reiki

Co to jest Reiki?

Historia

Udzielanie

Wymiana energetyczna

Mistrzowie

Uzdrawianie w Reiki

Delikatność

Krąg Reiki

Reiki i radość

Źródło młodości

Książki i strony

 

Duchowe cytaty

Rozmowy z Bogiem

Wojownik Światła

Dalaj Lama

Eckhart Tolle

Osho

Eben Alexander

Sanaya Roman

Thich Nhat Hanh

 

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

Żyjemy w wyjątkowych czasach. Rok 2012 ujawnił swoją magię, zwiększając nasze możliwości rozwoju. Każdy, kto pracuje z energią lub innymi metodami stara się uzdrowić samego siebie, odczuwa istotne zmiany, jakie zachodzą na Ziemi. Zaczynamy postrzegać niewidzialne dla nas dotąd wymiary. Czujemy silniej miejsca energetyczne. Nasze moce uzdrawiające staja się bardziej skuteczne.  Osoby, które nigdy nie pamiętały swoich snów, nagle potrafią je opowiedzieć ze szczegółami, a co ważniejsze - w snach tych zawarte są istotne przekazy dla całej ludzkości. Sięgamy po dawno odłożone na półkę książki i z zapartym tchem odczytujemy teksty dotyczące rozwoju duchowego. Doświadczamy znacznego rozszerzenia świadomości.

Nasza planeta zmienia swoją częstotliwość, przechodzi w czwarty wymiar. To dla nas, jej mieszkańców, niepowtarzalna okazja, aby dostąpić wzniesienia i podążyć za nią, wchodząc w kolejny wymiar. Wyższe Energie skierowały na Ziemię swoją uwagę i starają sie pomóc nam na wiele sposobów. Otwierają sie energetyczne portale, z których możemy czerpać Moc do pracy nad sobą i innymi.

W tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń, wystarczy chcieć i pracować nad sobą. Nasza decyzja o podjęciu pracy dla Świata wystarczy. A co ciekawe - praca dla innych polega głównie na rozwijaniu samego siebie, ponieważ, kiedy uzdrawiamy siebie, uzdrawiamy innych. Jako ludzkość jesteśmy ze sobą połączeni, jesteśmy Jednością i każde rozwiniecie w sobie dobrych jakości powoduje, że innym jest łatwiej, bo szlak został przetarty. Zgodnie z teorią pola morfogenetycznego R. Sheldrake'a, jeśli jeden z nas czegoś się nauczy, coś zrozumie i zacznie funkcjonować inaczej, pozostałe jednostki naszego gatunku posiadając dostęp do owego pola, skorzystają z tego.

Zamiast szerzyć strach i zwątpienie lub opowiadać o nadchodzącym końcu świata, można kierować się miłością i rozprzestrzeniać Światło - w znaczeniu pozytywnych energii i wiedzy. Możemy postarać się wykorzystać  ów magiczny czas, by wykonać skok kwantowy w naszym rozwoju wewnętrznym i dostąpić wzniesienia na wyższy poziom świadomości. Ważne, aby świadomie włączyć się do pozytywnych zmian zachodzących na Ziemi.

W roku 2012 na Ziemi zaczęły pojawiać się tak silne energie, że mamy wielką szansę, by do roku 2032 zbudować nowa Złotą Erę, podobną do tej, jaka istniała na Atlantydzie. Stąd właśnie ten wątek tutaj się znajduje. Atlantyda nie interesuje mnie pod względem archeologicznym i zupełnie nie ma znaczenia dla mnie, w jakim miejscu naszego globu istniała. Być może istniała w nieco innym wymiarze niż ten, który tak dobrze znamy. Ważne jest jedynie to, że Atlantyda była prawdziwym rajem, miejscem, gdzie ludzie żyjąc w materii, nie zatracili połączenia z Najwyższym Źródłem. Kierowali się bezwarunkową miłością, pięknem, radością. Dzisiaj powiedziałabym, że wszyscy mieli prosperująca świadomość i byli szczęśliwi. Jakże to dalekie od obrazu tego świata, który widzimy wokół nas, wypełnionego chorobami, brakami, cierpieniem. Jednak przekazy dotyczące Atlantydy wyraźnie wskazują, w jaki sposób możemy uwolnić się od wszystkiego, co nas dręczy i znowu dosięgnąć Nieba tu na Ziemi. Echo pradawnej wiedzy pojawia się w wielu duchowych przekazach z różnych stron świata.

Dzisiaj możemy tę wiedzę zgłębić i zrozumieć, jak przywrócić szczęście i uzdrowić świat. Wyższe Energie chcą nam w tym pomóc, zsyłając wiele informacji i działając w celu zwiększenia naszego postrzegania. Właśnie dlatego warto wykorzystać szansę, jaka sie przed nami pojawia i odbudować tu na Ziemi swój raj...

 

Bogusława M. Andrzejewska