ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Promienie

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

 

Psychosomatyka

Wybaczanie

Afirmacja

Evelyn Monahan

Wewnętrzne Dziecko

Medytacja

Miłość bezwarunkowa

Terapie inne

 

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

 

Ascendencja

Duchowość

Rozwój

Oczyszczanie

Ochrona

Antakarana

Promienie

Karma

Atlantyda

Prosperita

Światło

Podnoszenie energii

Wyższe czakry

Smoki

Jednorożce

Orby

Channeling

 

Anioły

Hierarchie

Regent

Słoneczny

Archanioły

Archaii

Elohim

Barwne promienie

Modlitwy

Afirmacje

Karty Aniołów

Arkana

Królestwa

Opowieści

Wiersze

Książki

Talie

 

Reiki

Co to jest Reiki?

Historia

Udzielanie

Wymiana energetyczna

Mistrzowie

Uzdrawianie w Reiki

Delikatność

Krąg Reiki

Reiki i radość

Źródło młodości

Książki i strony

 

Duchowe cytaty

Rozmowy z Bogiem

Wojownik Światła

Dalaj Lama

Eckhart Tolle

Osho

Eben Alexander

Sanaya Roman

Thich Nhat Hanh

 

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 
 

Istnieje 12 promieni Światła o wysokiej wibracji, które spływają na Ziemię, aby każdy mógł z nich korzystać. Są to pasma mocy Stwórcy. Chociaż każdy promień ma swoją barwę podstawową, może wibrować na różnych częstotliwościach. Archaniołowie pracują z mocą promieni, wykorzystując ich różne odcienie.

O podstawowych siedmiu promieniach i Aniołach, które z nimi pracują, napisałam w dziale anielskim. Tutaj nieco więcej informacji, w tym przede wszystkim o Wniebowstąpionych Mistrzach, którzy dokładają wielu starań, by pomóc nam podnieść Ziemię w rozwoju.

PIERWSZY PROMIEŃ jest czerwony, ale może również wibrować niebiesko i na tym odcieniu pracuje Archanioł Michał oraz Archaii Wiary - lady Faith. Władcą (Czohanem) jest Wniebowstąpiony Mistrz El Morya.

  czytaj więcej...

 

 

DRUGI PROMIEŃ jest żółty. Władcą (Czohanem) jest Wniebowstąpiony Mistrz Lanto, współpracuje w jego obszarze Archanioł Jofiel i Archaii Wytrwałości - Lady Konstancia.

  czytaj więcej...

TRZECI PROMIEŃ jest złotożółty, a zarządzającym jest Lady Rowena. Archaniołami tego promienia jest Archanioł Chamuel oraz Archaii Dobroczynności - Lady Charity, pracują na różowym promieniu.

   czytaj więcej...

 

 

 

CZWARTY PROMIEŃ jest ametystowo biały. Zarządzającym władca jest Mistrz Serapis Bey, a na białej wibracji współpracuje z nim Archanioł Gabriel i Archaii Nadziei - Lady Hope.

   czytaj więcej...

 

 

PIĄTY PROMIEŃ jest zielony. Czohanem jest Mistrz Hilarion. Współpracują na tym promieniu Archanioł Rafael oraz Archaii Ufności - Lady Maria.

   czytaj wiecej...

 

 

SZÓSTY PROMIEŃ jest złotoczerwony, a jego Czohanem jest Lady Nada. Archanioł Uriel oraz Archaii Łaski - Lady Aurora (Dona Grazia) pracują na tym promieniu.

   czytaj więcej...

 

 

SIÓDMY PROMIEŃ jest fioletowy i podlega zarządowi Mistrza Saint Germaina. Archanioł Zadkiel (Ezechiel) i Archaii Przemiany - Lady Ametyst pracują na tym promieniu.

   czytaj więcej...

 

Kolejne promienie uaktywniły się wraz z zmianą i rozwojem Ziemi. Kiedyś miały bardzo silna wibrację ok. 22000 cykli na sekundę, lecz ludzie używali ich mocy niewłaściwie. Zostały nam zabrane, lecz obecnie, ze względu na wzrost duchowości - wracają ponownie, aby nas wspierać w rozwoju i dawać nam większe możliwości. Ich wibracja jest nieco mniejsza niż dawniej, jednak przekracza 8500 cykli. Lightworkerzy, mający wysoki poziom Światła w sobie mogą korzystać z ich mocy.

PROMIEŃ ÓSMY ma kolor niebieskiego topazu. Przynosi oświecenie i możliwość przekształcenia przeszłości. Jest to promień wielkiej przemiany, która spowoduje, że na Ziemi zamanifestuje sie Nowa Era. Przewodzi mu Mistrz Kumeka - Pan Światła lub - wg innych źródeł Dwhjal Khul.

 

PROMIEŃ DZIEWIĄTY dotarł na Ziemię dopiero w 2001 r. i jest żółty, a jego zarządcą jest Mistrz Voosloo. Zadaniem tego promienia jest równoważenie umysłu i duszy, jest to promień harmonii. Anioł Serafina pracuje na tym promieniu we wszystkich kolorach.

 

 

PROMIEŃ DZIESIĄTY dotarł również w roku 2001 na Ziemie, jest w kolorze cytrynu, a jego władcą jest Lord Gautama, przynosząc nam energię Buddy i pomagając odnaleźć w życiu cel. Biało-czarny aspekt promienia wykorzystuje Archanioł Sandalfon i pracuje z Jednorożcami.

 

PROMIEŃ JEDENASTY pozostaje pod zarządem Mistrza Rakoczego i przynosi uzdrowienie oraz klarowność wizji. Wnosi też prawdziwe uduchowienie do dogmatycznych religii, usuwając z nich bigoterię. Jest szmaragdowy. Pomaga nam odnaleźć się bez szkody w zanieczyszczonej energii Ziemi i otworzyć się na spływające na nas silne energie. Na Ziemię dotarł w 2001 r. Archanioł Kristiel pracuje na białym odcieniu tego promienia.

 

PROMIEŃ DWUNASTY spłynął na Ziemię w 2003 roku. Ma kolor wiśniowy. Jego władcą jest Kwan Yin, a działanie skupia sie na rozwijaniu bezwarunkowej miłości. Ponadto promień ten pomaga wprowadzić kobiecą mądrość wśród mężczyzn i ogólnie wzmocnić kobiety i kobiecą energię dla dobra Ziemi. Z tego samego powodu większość Wniebowstąpionych Mistrzów, którzy pomagają Ziemi w rozwoju było w poprzednim wcieleniu kobietami. Ta energia jest nam teraz szczególnie potrzebna. Archanioł Metatron pracuje na pomarańczowym odcieniu tego promienia.

 

A tak promienie wyglądają w naszej rzeczywistości...