ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Channeling

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

 

Psychosomatyka

Wybaczanie

Afirmacja

Evelyn Monahan

Wewnętrzne Dziecko

Medytacja

Miłość bezwarunkowa

Terapie inne

 

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

 

Ascendencja

Duchowość

Rozwój

Oczyszczanie

Ochrona

Antakarana

Promienie

Karma

Atlantyda

Prosperita

Światło

Podnoszenie energii

Wyższe czakry

Smoki

Jednorożce

Orby

Channeling

 

Anioły

Hierarchie

Regent

Słoneczny

Archanioły

Archaii

Elohim

Barwne promienie

Modlitwy

Afirmacje

Karty Aniołów

Arkana

Królestwa

Opowieści

Wiersze

Książki

Talie

 

Reiki

Co to jest Reiki?

Historia

Udzielanie

Wymiana energetyczna

Mistrzowie

Uzdrawianie w Reiki

Delikatność

Krąg Reiki

Reiki i radość

Źródło młodości

Książki i strony

 

Duchowe cytaty

Rozmowy z Bogiem

Wojownik Światła

Dalaj Lama

Eckhart Tolle

Osho

Eben Alexander

Sanaya Roman

Thich Nhat Hanh

 

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

Kochani przekazuję Wam Wiadomość od Archanioła Sandalfona

„O chwili obecnej na Ziemi” odebrana 24.10.2013

Jesteście w stanie kulminacyjnym. Kumulują się energie z całego Wszechświata wokół Ziemi, pojawiają się Istoty z różnych wymiarów i czasoprzestrzeni... Jesteście otoczeni, światłem o różnych gęstościach i długości fal.... Światło to, mniej więcej od tygodnia, bardzo silnie oddziałuje na czakrę serca. Uruchamia ono nowy poziom wibrowania czakry, po to by nowa fala energii mogła swobodnie płynąć przez planetę.... Część z Was będzie przechodzić trudne zmiany.... mocne oczyszczanie w sferze: związków, uczuć, w kwestii przywiązania to świata materii, emocji, relacji , czy myśli...... im silniejsze przywiązanie, tym proces trudniejszy, im głębiej schowane urazy i rany, nieuleczone serca, tym bardziej fizycznie będzie odczuwalna ta zmiana na poziomie chorobowym..... Tzn. oczyszczanie może powodować objawy podobne do chorobowych, związanych z kaszlem , dusznościami , bólami serca i klatki piersiowej....... Jeśli te objawy nie zostaną potraktowane jako chorobowe, ale jako część zmiany, transformacji miną bezpowrotnie...... Ważne, by w tym czasie zwracać uwagę na serce, by stwarzać mu świadomie przestrzeń.... by otulić je bezwarunkową miłością do samego siebie..... Cokolwiek czujesz i cokolwiek doświadczasz – zaakceptuj to bez oceniania..... to bardzo ważne..... nie ma nic czego mógłbyś się wstydzić , nie ma nic ,czego już kiedyś nie doświadczyłaś...... każde doświadczenie jest cenne.... potraktuj swoje życie jak cenny dar...... Każda emocja, czy to jest ból czy ekstaza, pozwala Tobie na doświadczenie siebie, bądź wdzięczny za to....... za cudowny dar doświadczania...... Kiedy już poczujesz tę wdzięczność całą sobą, będziesz w stanie przewodzić wyższe wibracje dla czakry serca. Wiele się na Ziemi zmieni , bo kiedy poprzez serca płynie ten rodzaj wysokiej wibracji zmienia on wszystkie wibracje wokół, tak po prostu..... Pierwszy krok - bądź świadkiem swego serca, obserwuj swoje przywiązania, do ludzi , przedmiotów emocji i myśli…. Drugi krok - pozwól by sama obserwacja rozpuściła więzy przywiązania....... nawet jeśli dotyczy to przywiązania do własnego bólu czy miłości, partnera....... Trzeci jesteś wolny twa energia nie zastyga w martwych punktach przywiązania, wciąż krąży, wciąż płynie i nieustanie jest w przepływie bezwarunkowej miłości – jesteś w stanie kochać wszystkie istoty, bez względu na to kim, czym są i co robią............ Stajesz się emanacją miłości........ Wokół jest wielu przyjaciół, Istoty Kosmiczne Aniołowie, Jesteśmy tu by Ciebie wspierać, w procesie stawania się Pełną Jaźnią, a raczej w procesie uświadomienia sobie tego kim jesteś i zamanifestowania tego w tym wymiarze..... Materia Ziemi zmienia się w ostatnim czasie silnie.........

Z miłością Archanioł Sandalfon

Przesłanie archanioła Michała przekazała Ronna Herman, 
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochany Mistrzu, po tym, jak stałeś się zindywidualizowaną świadomością i rozpoznałeś, że jesteś boską iskrą najwyższego Stwórcy - WSZYSTKIEGO CO JEST - zostałeś zaprogramowany wiedzą, że jesteś predestynowany do roli emisariusza Światła, który odbywa długą podróż w wielką pustkę. Twoja boska misja została zakodowana w głębi nieśmiertelnej duszy oraz w atomie nasiennym świętego Serca. Razem z innymi „przebudzonymi iskrami samoświadomości” byłeś przeznaczony do doświadczania wszystkich cudownych różnorodnych dzieł Stwórcy, naszego Boga Ojca Matki i wszystkich wielkich istot Światła, których misją było pozostawanie w bardziej subtelnych królestwach Światła.

Mówimy o tym, ponieważ chcemy ci uświadomić, jak imponująco starożytne masz korzenie i jak złożoną posiadasz strukturę. Inkarnowałeś się w to życie z mnóstwem wiedzy i bogatym, złożonym rodowodem zakodowanym w DNA, strukturą komórkową, ciałem mentalnym i emocjonalnym, a także - z rozbudowanym systemem czakr, który ma wkodowane cnoty, zalety i talenty. Może zastanawiałeś się, dlaczego członkowie jednej rodziny tak się od siebie różnią fizycznie, psychicznie lub emocjonalnie, chociaż z ziemskiego punktu widzenia pochodzą od tych samych rodziców i z tej samej linii. Rodowód fizycznej rodziny, jaką masz w tym wcieleniu, jest tylko nikłą częścią twojej bogatej historii i bezcennego dziedzictwa - tego, kim naprawdę jesteś.

Miliony razy rozdzielałeś lub rozdrabniałeś swoją świadomość, aby doświadczyć ogromnej różnorodności Tworzenia, a później ponownie łączyłeś się z wieloma aspektami siebie więcej razy, niż można zliczyć. Za każdym razem, kiedy to czyniłeś, dodawałeś do banku pamięci bardziej szczegółowe informacje i unikalne doświadczenia. Im bardziej oddalałeś się od doskonałości najwyższego Stwórcy i im głębiej zanurzałeś się w wielowymiarowości, tym gęstsze i mniej doskonałe stawały się twoje dzieła, ponieważ do użytku miałeś mniej czystej substancji Światła. Nie powinieneś się jednak oskarżać ani mieć poczucie winy czy klęski, ponieważ dla każdego wcielenia miałeś starannie zaprojektowane określone doświadczenia życiowe. Lecz ta runda kosmicznej twórczej ekspansji dobiega końca. Nadszedł czas, aby odzyskać mistrzostwo i zdolność do tworzenia rzeczy, piękna i harmonii zgodnie z pierwotnym, nadrzędnym Boskim planem.

Teraz, gdy wiesz, że masz moc, aby sięgnąć po nieograniczone zapasy czystej kosmicznej substancji Życia – Miłości / Światła całego Stworzenia – na co jeszcze czekasz? Odrzucenie Boskiego dziedzictwa jest farsą, a twoja wyższa Jaźń nie zaprzestanie cię przynaglać, pomagając się obudzić i odzyskać królewskie dziedzictwo. Ty, z duszą gwiezdnego dziecięcia, będący liderem w procesie wznoszenia, osiągnąłeś najdalszy punkt w podróży ku separacji, a teraz znów przechodzisz przez proces jednoczenia i integracji z licznymi aspektami swojej boskiej Jaźni, rozproszonymi po całym tym podwszechświecie.

Kiedy zaczynasz rozumieć prawdziwy proces tworzenia, twoja rzeczywistość natychmiast nabiera szerszej perspektywy. Krocząc ścieżką mistrzostwa, uczysz się nie oceniać i starasz się o spokojne zdystansowanie. Z biegiem czasu osiągniesz odczucie izolacji od codziennych dramatów i wydarzeń. Mistrz mówi mniej, słucha uważnie i utrzymuje obiektywny stosunek do tego, co się wokół niego dzieje. Szukaj spokoju w świętym Sercu, ponieważ to wewnątrz znajduje się twój ośrodek mocy i boskiej woli.

Niezależnie od tego w jakim miejscu, okolicznościach czy na jakim poziomie świadomości kto się inkarnował w to życie, w głębi duszy ma gorące pragnienie, aby  scalić liczne aspekty swojej istoty - nawet te cechy, które współgrają z niższymi częstotliwościami niż te, które aktualnie nosi w swoim ziemskim ciele i aurze. Chodzi o nałogi, fałszywe prawdy i poglądy przyjęte jako własne z wszelkimi głębokimi uczuciami niechęci, zemsty lub osądu – stworzonymi w trakcie wielu ziemskich doświadczeń. Jednak one muszą być najpierw uzdrowione i zharmonizowane tak, aby mogły wypełnić się światłem. W ten sposób nie będziesz musiał doświadczać dyskomfortu, wyzwań lub karmicznej interakcji tych minionych przeżyć z trzeciego / czwartego wymiaru, ponieważ są to przebrzmiałe metody uczenia się. Kiedy pozwolisz swojej boskiej Jaźni, aby cię napełniła Światłem i poprowadziła, spłynie na ciebie jeszcze więcej natchnionych myśli. Istnieje wiele sposobów, aby umożliwić duchowi manifestację, po prostu niech to się dzieje naturalnie, mój drogi. Co sprawia, że twoje serce się uśmiecha, a dusza śpiewa? Co przynosi głębokie poczucie wewnętrznej satysfakcji? Jak chcesz służyć? Istnieje wiele sposobów, a ty masz wiele talentów (więcej niż możesz stwierdzić), ale wybór, czy chcesz rozwijać ukryte talenty, którymi zostałeś obdarzony, należy do ciebie.

Zaangażowanie Mistrzów Światła / Wojowników Ducha to teraz absolutny imperatyw. Wojowników gotowych do podjęcia roli przywódców odważnie wskazujących drogę do nowych wymiarów życia, które zostały przygotowane dla wznoszącej się ludzkości. Czy jesteś gotów, aby wyjść przed szereg? Czy należysz do tych, którzy są gotowi i chętni do prowadzenia i kierowania, aby nieustępliwie utrzymywać koncentrację na nowej wizji – nowym boskim planie dla Nieba i dla Ziemi – a potem dopilnować, aby się on objawił dla najwyższego dobra wszystkich?

Pamiętaj, mój bohaterze, musisz przywdziać swój płaszcz nietykalności, musisz wzmocnić determinację i podnieść świadomość ponad wątpliwości, krytykę i zniewagi, jakie będą do ciebie kierowane. Większość ludzi nadal jest powiązana z represyjnym światem dualizmu i fizycznej formy. Kiedy ich dusze zaczną się budzić i wędrować ku przebudzeniu, przepaść pomiędzy świadomością wymiaru trzeciego, czwartego i piątego jeszcze się poszerzy. W rezultacie ci, co jeszcze mocno tkwią w uścisku niższych częstotliwości negatywizmów, ograniczeń i poczucia bezradności będą wyrzucać z siebie energie oporu, niechęci i buntu. Oni bardzo się boją zachodzących zmian. Będą się oburzać za wypychanie ich ze strefy komfortu, nawet jeśli wiąże się on z ograniczeniami i cierpieniem. Będą próbowali cię oczerniać i dyskredytować, lecz nie możesz się wahać. Musisz trwać mocno w uczciwości, bez osądzania, lecz emanując energią miłości wobec wszystkich i przyjmując postawę mistrza poprzez błogosławienie ich, a następnie przejść do bardziej urodzajnych pól. Należy pamiętać, że zmiany zachodzą na najgłębszym poziomie komórkowym w każdym gatunku żyjącym na ziemskim poziomie – nikt ani żadna rzecz nie jest odporna na wyższe częstotliwości Światła Stwórcy, które bombardują i penetrują najgłębszą istotę każdej osoby, Ziemi i całego Stworzenia.

Jesteś w ludzkim ciele, toteż nie porzucasz pierwszych czterech wymiarów – poziomów świadomości związanych z energiami minerałów, roślin, zwierząt i ludzi. Musisz je ustabilizować i dostroić do pierwotnie im wyznaczonych częstotliwości harmonii i równowagi, aby mogły korzystać ze światła wyższych planów bytu. Uniwersalne prawo manifestacji zezwoli na zintegrowanie energetycznych wibracji wyższych wymiarów tylko wtedy, kiedy każdy niższy podwymiar wróci do odpowiednich, harmonijnych wzorców częstotliwości. Nauka świadomego życia wymaga w początkowej fazie wiele dyscypliny, jednak w miarę upływu czasu możesz zauważyć, że twoje umysłowe postrzeganie rozrośnie się do szerszej świadomości tego, co dzieje się w tobie i wokół ciebie. Opuszczenie starego świata może być słodko – gorzkie. Pamiętaj, że nie brniesz w ślepy zaułek, tylko przekraczasz portal do nowego początku. Musisz zdecydować, co chcesz zabrać do nowego świata i musisz dostrzec - z miłością, choć stanowczo - co trzeba zostawić. Gdy będziesz poszerzać świadomość i wykorzystywać mądrość świętego Umysłu, w którym są przechowywane wyższe częstotliwości świadomości istnienia Boga, twoja rzeczywistość szybko się zmieni. Istotne koncepcje procesu wznoszenia wykładaliśmy ci w ciągu wielu ostatnich lat, sukcesywnie przekazując różne nauki i techniki prowadzące do panowania nad sobą.

Jak wielu z was, którzy wiernie śledzili nasze nauki, wie, środowisko każdego wymiaru rezonuje z określonym zakresem wzorców częstotliwości, a w każdym wyższym wymiarze wibruje w bardziej wyrafinowanym zakresie oktawy. Kiedy kontynuowaliście podróż w pustkę przestrzeni i ku niższym wymiarom, na każdym poziomie doświadczaliście oddzielenia świadomości od swojej wyższej Jaźni. Innymi słowy, stopień wibracji dla każdego poziomu świadomości (albo wymiaru) - co nazywaliśmy świetlanymi pakietami mądrości - był zachowywany. Te pakiety są zamknięte w membranach Światła lub ukryte za zasłonami, które ograniczają dostęp do innych poziomów wyżej wymiarowej świadomości – zablokowane do chwili, aż znów zaczniesz współgrać z danym poziomem świadomości. Nadszedł czas, aby podnieść zasłony nieświadomości, kochany, abyś wreszcie przypomniał sobie ogrom tego, kim jesteś i jakie wspaniałe doświadczenia miałeś oraz świetlaną przyszłość, która na ciebie czeka. 

Świadomość / tworzenie / manifestacja - w wyższych wymiarach są płynne i plastyczne, a na każdym kolejnym poziomie są definiowane i formowane na nowo, aby współgrać z wibracjami wzorców tej częstotliwości. Taki proces zachodzi teraz na Ziemi i w każdej ludzkiej istocie żyjącej na ziemskim poziomie. Im ktoś jest bardziej nieugięty i oporny na zmiany, tym trudniejszy będzie dla niego proces transformacji. Kochany, musisz być gotów „puścić” aspekty życia dotyczące relacji,  a także rzeczy materialnych nie pasujących do nowego stanu rzeczy. Odkryjesz, że im szybciej podążasz do przodu i w górę po ścieżce wznoszenia, tym szybciej wszystko, co zostawiasz za sobą, jest zastępowane ludźmi i rzeczami o bardziej wysublimowanej naturze - będą one istotne  w przyszłej egzystencji.

Ważne jest zrozumienie tych zaawansowanych pojęć - co one oznaczają i jak wpływają na wszystkie stworzenia w eksperymencie, jakim jest ten wszechświat. Wypada ci szukać i studiować te informacje dopóty, aż trwale wbiją ci się do głowy. Kiedy powracasz do stanu wewnętrznego mistrzostwa i ponownie przyjmujesz rolę współtwórcy nowej galaktycznej przygody, musisz w pełni rozumieć uniwersalne prawa i skutecznie korzystać z przydziału diamentowych cząstek Światła Stwórcy. Kiedy uwolnisz się od niespójnych, restrykcyjnych schematów życia, myśli i działań związanych z niższą gęstością, podróż do wyższych królestw Światła automatycznie przyspieszy.

Możesz zaobserwować i ustalić, jakie myślokształty nadal emitujesz, obserwując ludzi, których przyciągasz. Czy doświadczasz licznych negatywnych informacji zwrotnych albo interakcji z otoczeniem? Czy jeszcze pozwalasz się wykorzystywać, aby móc się poczuć człowiekiem  wartościowym? Kiedy dzielisz się z innymi  darami swojej obfitości i świadomości, jak często czujesz potem harmonię i miłość? Jak często czujesz się urażony czy wykorzystany? Wcześniej nierzadko podkreślaliśmy: „Byłoby lepiej nic nie robić dla innej osoby, niż zrobić to z niewłaściwych powodów”. Pamiętaj, to wzorce wibracyjne, które emitujesz, określają prawidłowość działania, a nie samo działanie. W procesie powrotu do stabilności i harmonii musi istnieć równowaga we wszystkim. W każdej myśli, jaka powstaje, i w każdym czynie zachodzi wymiana energii. Jeśli ciągle coś dajesz drugiemu człowiekowi i w zamian nie dostajesz niczego, co mogłoby zrównoważyć energię, powstaje dysharmonia, która z czasem ujawnia się w postaci niechęci czy poczucia winy, a często poczucia wyższości lub niższości. W takich warunkach niemożliwe staje się emanowanie ku innym ludziom bezwarunkową miłością.

Aby połączyć się z Duchem, musisz nauczyć się wchodzić w ciszę Jaźni. Twoja wyższa Jaźń i boska Jaźń czekają, aż dopasujesz się do magicznego strumienia Światła Boskiej świadomości. Czujemy tęsknotę wielu milionów drogich Dusz, które chciałyby skomunikować się ze swoimi wyższymi Jaźniami i z nami. Mówimy wam, to nie jest takie trudne, jak może się wydawać. Wszystko co trzeba zrobić, to określić swoje intencje, a następnie ćwiczyć wchodzenie w ciszę i spokój, wtedy my możemy wyczyścić ścieżki i wzmocnić połączenie, które już istnieje – połączenie, które uległo atrofii z powodu niewłaściwego stosowania lub nieużywania.

Informacje, które wam często dajemy, musicie za pomocą zdolności rozróżniania przyjąć lub odrzucić. Jeśli coś chcecie przyjąć za własną prawdę, powinniście to w pełni zrozumieć i zasymilować, aby mogło stać się częścią waszej filozofii życiowej, po czym musi to być wprowadzone w życie. Równie ważne jest, że przekazujemy wam sposoby praktycznego wykorzystania naszych nauk mądrości, abyście mieli dobre rozeznanie przyczyn i skutków w sytuacjach, kiedy staracie się przyswoić nowy poziom świadomości. Nie należy zapominać, że umysł może być kompetentnym sługą, jednak bez połączenia ze Świętym Sercem może stać się kontrolującym i destrukcyjnym panem. Dlatego konieczne jest, aby uzyskać dostęp zarówno do Świętego Serca, jak i Świętego Umysłu oraz uaktywnić je i wzmocnić. 

Nauczyliśmy was, jak modlić się bez słów, wypromieniowując do ludzkości, świata i całego stworzenia bezwarunkową miłość, a gdy dodajecie do tego myśli wdzięczności i poszanowania za wszystkie błogosławieństwa, modlicie się w możliwie najbardziej skuteczny sposób. Kiedy czyjeś Święte Serce ponownie przebudzi się do życia, będzie bardziej uwrażliwione na diamentowe cząstki przepływające przez Słoneczne Centrum Mocy.

Nie można poznać ani czuć naszego Boga Ojca Matki lub Stwórcy poprzez wyobrażenie lub mgliste myśli czy teorie. Nie wystarczy po prostu myśleć o Bogu, trzeba poczuć istotę, przemożną miłość Stwórcy w świętym Centrum Serca. Wtedy w umyśle nie ma wątpliwości, że znów powstało połączenie z Boską Jaźnią i doświadcza się jedności z całym Stworzeniem.

To są czasy wielkich zmian, kochani, a wy znajdujecie się w centrum przyspieszonego procesu łączenia i integracji z wieloma aspektami swoich boskich Jaźni. Wiedzcie, że wyzwania, testy i możliwości poprzedzają korzyści, które trudno sobie wyobrazić, a więc nie bójcie się wyjść z własnej strefy komfortu, kiedy sięgacie ku gwiazdom. Przywdziejcie promieniejące Światłem płaszcze, ponieważ na nie zasłużyliście. Kroczcie własną ścieżką i nie bójcie się być inni niż ludzie wokół was.

Wołajcie nas, towarzyszymy i wspieramy was w każdy możliwy sposób. Bądźcie odważni i niezłomni, moi dzielni Wojownicy Pokoju. Wiedzcie, że jestem z wami, ciągle, i że jesteście głęboko umiłowani.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ

Anielska Mądrość ~ Harmonia

Znajdź równowagę w każdej sytuacji

Znajdź pokój w swoim świecie. Gdy to zrobisz, twój duch zaczyna jaśnieć dla innych, aby zobaczyli i poczuli, a dla Ciebie, aby pomóc im w drodze do światła przez twój świecący przykład.

Weź głęboki oddech i uwolnij każdą energię, która nie służy już tobie i zrób kilka takich oddechów. Zanurz się w tej pięknej i kochającej energii, która mieszka w tobie i której światło rozprzestrzenia się wokół ciebie i przez ciebie. Kiedy czujesz się całkowicie zrelaksowany i czujesz się jednością z wszystkim, co jest, trzymaj to uczucie miłości i równowagi w sobie, w twoim własnym DNA i niech to będzie Twoja intencja, że w każdej chwili, gdy znajdziesz się w nie równowadze w swoim świecie, możesz zamknąć oczy, wziąć głęboki oddech i być w tej energii. Potem, gdy otworzysz oczy, zobaczysz swój świat z perspektywy połączenia ze wszystkim i wypełnienia współczuciem. W ten sposób możesz widzieć swój świat, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie.

Szukaj codziennie, aby znaleźć harmonię z tym, gdzie jesteś i co robisz. Rozpocznij rano ustawiając intencję tego, czego oczekujesz, aby doświadczyć i przytrzymaj tę myśl w sobie, gdy przechodzisz dzień. Im bardziej klarowny jesteś, tym bardziej jest prawdopodobne, że zobaczysz kreacje, których pragniesz. Wzbogacaj siebie i swoje życie z ludźmi, miejscami i rzeczami, które przynoszą harmonię do twojego świata.

Afirmacja: “Kiedy mój umysł, ciało i duch są w harmonii, jestem w Jednym ze wszystkim, co jest.”

Jesteś bardzo kochany i wspierany, zawsze – anioły.
Niech będzie pokój w twoim sercu.
Dziękuję.

18 października 2012
Channeler: Sharon Taphorn
www.playingwiththeuniverse.com

 

Nie przyszedłeś tutaj, aby cierpieć. - Michael

Dzień dobry, drogi przyjacielu. Jesteśmy szczęśliwi, aby Ci potwierdzić, że podmioty takie jak, jasność, i przywołanie twojej marzącej świadomości zmieniły się znacznie w ciągu ostatnich dni, jak również u wielu innych. To będzie kontynuowane tak długo, aż zrobicie to priorytetem. Gratulacje.

Wzywamy wszystkich, którzy czytają te wiadomości i pisma lightworkers, aby zdali sobie sprawę, że
one jedynie pokazują, co jest możliwe dla każdego. Jeśli uważasz, że twoja świadomość się zmienia, nie wahaj się spróbować nowych rzeczy, które wydają się atrakcyjne dla Ciebie. Ta atrakcja i intencja, w połączeniu z  waszym zaufaniem, umożliwi wiele wspaniałych rzeczy dla Ciebie. O to właśnie w zmianie w świadomości chodzi.

Spójrzcie ponownie na wszystkie swoje Ja chciałbym, Ja życzyłbym sobie i , Ja kocham być w stanie do... i wybierzcie swoje ulubione. Być może są tym, co uważacie za duchowe. Być może nie są. Oczywiście, ponieważ jesteście istotą duchową, wszystko co robicie jest duchowe. Ale dajcie tym rzeczom nowe zainteresowanie i wysiłek, drodzy przyjaciele.

Może trochę was dziwić, dlaczego wydają się atrakcyjne dla was, to może być w porządku. Umiejętności i zdolności, które rozwijałeś przez wiele wcieleń możesz łatwo odzyskać dla Siebie w tej chwili. Twój wkład może być czymś, co już odkryłeś, ale może to być również ukryte tuż pod powierzchnią i czekać, abyś tego szukał. Będziesz to wiedzieć, kiedy radość wypełni twoje serce.

Jesteś tutaj, ponieważ teraz ten kawałek układanki ludzkości może tylko być wprowadzony przez Ciebie. Wychowuj go. Uwielbiaj go. I podziel się nim swobodnie. Będą tacy, którzy posiadają podobne dary, aby się  z wami podzielić. Nadszedł czas, moi przyjaciele, aby odkryć, kim jesteś pod wszystkimi chciałbym, mógłbym i powinnościami, które zostały zebrane w całym twoim życiu. Kim jesteś naprawdę? Księgowym, jesteś rolnikiem? Pani Gospodyni, jesteś piekarzem? Ogrodnikiem? Pisarzem? Gdyby wszystkie stresy i napięć współczesnego świata zostały zniesione, czy już robisz coś, co kochasz?

Nadszedł czas, aby znaleźć to, co kochasz i zacząć dawać temu uwagę, na jaką zasługuje. To jest twój czas. Pozwól, aby to przyszło naturalnie. Czy znasz kogoś, kto robi to teraz? Przekonasz się, że
nic nie ucieszy go bardziej niż wyjaśnienie tego Tobie.

Nie możesz zmienić rzeczy w jedną noc. Chyba że, oczywiście, że możesz. Ale to jest czas, aby rozpocząć życie zabawą. Nie przyszedłeś tutaj, aby cierpieć.

Są też inne zmiany, które kolejne tygodnie wam przyniosą, ale omówimy je w odpowiednim czasie. Teraz, bawcie się tym. Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.


13 października 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

 

Anielska Mądrość ~ Wartość

Jesteś godzien
Wiem, że zasługujesz, aby otrzymywać dobro na wszystkie sposoby. Jesteś piękną i kochającą istotą ze Światła Twórcy, i nic nigdy nie może zabrać  tego. Jesteś chroniony i prowadzony przez góry i doliny życia. Nigdy nie jesteś sam, zawsze jesteśmy z tobą. To jest wtedy, kiedy wierzysz w to każdą cząstką twojej istoty, że będziesz tworzyć podróż swoich marzeń. Pozwól nam pożyczyć ci siły i naszej odwagi w dowolnym momencie wprowadzania twoich zmian życiowych.

Używaj afirmacji, które pomogą Ci stworzyć system wierzeń, który pasuje do Twoich pragnień. W każdej chwili powinieneś zauważać swoje myśli lub słowa mówiące wszystko co nie jest pomocne i pozytywne, powtórz swoje afirmacje i mantry, aby pomogły zachować koncentrację i w zadaniach.
Podejmij kroki działania, które czujesz jako przewodnictwo i ufaj, że są one dokładnie właściwymi dla ciebie, abyś je podjął. Poproś o pomoc i idź do przodu bez strachu, wiedząc, że rzeczywiście zasługujesz na wszystkie rzeczy.

Afirmacja: "zasługuję, aby żyć życiem pełnym miłości, pokoju i dobrobytu, jestem godzien".

Jesteście bardzo kochani i wspierani, zawsze - anioły

Dziękuję.


19 października 2012
Channeler: Sharon Taphorn
www.playingwiththeuniverse.com

 

 

Miłość odpowie miłością. - Michael

Nasz temat na dziś to wasza ciągła ewolucja w świadomości. Widzimy, że nowe poziomy światła i zrozumienia zostają osiągane codziennie teraz. Wasz postęp buduje się na sobie dość znacząco.
Nie ma już ustawania w rosnącej ilości i częstotliwości światła wysyłanych na planetę i nadal wasze spożycie i integracja nadąża.

Nadzwyczajne ilości wyłapywanych niższych energii zostały uwolnione i odsunięte od Ziemi. Coraz bardziej przekonujecie się, że wasze uczucia się podnoszą.
Niektórzy mają ostatnie chwile rozwiązań głęboko posiadanych lęków, Złości, czy resentymentów uwalnianych i myślą: "Dlaczego widzę to ponownie teraz i dlaczego tak mocno?" Tylko to rozpoznajcie i pozwólcie mu odejść, drodzy. Dla wielu z was będzie to ostatnia z takich rzeczy.

Pamiętajcie, że wam mówiliśmy, że niektóre z dość chaotycznych rzeczy mogą być widoczne na dłużej. Jesteście w środku tego, tak dobrze, teraz. To wydaje się jak chwila, jakby wszystko działo się naraz.

To jest czas dla Was, aby upewnić się, że osobiście jesteście skupieni i skoncentrowani na własnym stanie bycia. Wdychajcie światło w wasz system co najmniej kilka razy dziennie, nawet jeśli jest to tylko przez kilka minut. Uziemijcie się mocno. Bądźcie jak tysiącletnie stare drzewo, który zatopiło swoje korzenie głęboko i trwale w ziemi, niezależnie od tego, co wieje wokół gałęzi.

Wasze pola energii znacznie rozszerzają się teraz, tak, że wpływy jakie macie na siebie zaczynają się zazębiać ze sobą. Istnieje wielu, wielu więcej z was każdego dnia teraz.
Śnieżna kula została zepchnięta ze szczytu i wciąż rośnie i możecie zobaczyć, że coś innego zaczyna wchodzić w grę, pęd. Gdy rzeczy rozwijają się, zaczniecie widzieć więcej i więcej wyników tego samego wysiłku. Ale najlepsze jest jeszcze przed wami, nieunikniony wpływ Prawa Przyciągania. Przynosicie do tej planety niepowtarzalne dopasowanie tym, co robicie, jesteście, i odczuwacie. Miłość odpowie miłością.
Dla większości z was teraz, było już tyle wewnętrznych zmian, a może również nawet zewnętrznych dowodów, w celu potwierdzenia dla was, że zmiana jest już w toku.
Do reszty z was, mówimy: "Trwajcie mocni tylko trochę dłużej."

Jeszcze się spotkamy wkrótce. Dobrego dnia, drogie serca.


28 października 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

 

 

Radość i Bezwarunkowa Miłość ~ Archanioł Gabriel

Witajcie, drodzy! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy w  Waszej obecności dzisiaj. Jak zawsze, cześć wam za to, to zobowiązanie, aby przyjść i być częścią energii grupy i, oczywiście, gdy mówimy, grupę, mamy na myśli nie tylko tych, którzy uczestniczą w  transmisji w tym pokoju, ale ci, którzy będą doświadczać tego w  internecie w późniejszym czasie. Jak zadowoleni jesteśmy dzisiaj! Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni.

Wielu drogich przyszło wspólnie, aby zakotwiczyć w energii tej grupy i będą sięgali daleko i szeroko. Zapraszamy was w tej chwili „Teraz” do otwarcia się całkowicie i poczucia energii, które są dostępne dla Was w tej chwili i jak zawsze, będzie to dotyczyć również tych, którzy doświadczają tego w późniejszym terminie. Otwórzcie się. Poczujcie Anielską energię w tym pokoju. Poczujcie swoich bliskich przodków tutaj. Poczujcie wzniesionych. Poczujcie swoich przewodników. Poczujcie  piękną miłość od Gai pochodzącą z pod was. To czego doświadczacie teraz, w tej chwili, właśnie teraz, to są energie, którymi jesteście. Jesteście energiami Bezwarunkowej Miłości i energiami Radości, i to będzie tym, o czym ta transmisja jest dzisiaj.

Wasza bytność, wasza dusza, ma dwa naturalne stany istnienia, moi drodzy - ten bezwarunkowej miłości i ten radości. Wszystko inne jest iluzją. To jest wasz stan bycia i to jest wasze wrodzone prawo. To jest, kim jesteście, i proces Wzniesienia zamierza przynieść was z powrotem do tego, kim naprawdę jesteście, więc na swój sposób pracujecie na drodze z powrotem do zrozumienia, że jesteście miłością bezwarunkową. Tym właśnie jesteście. Nigdy nie byliście niczym innym, tylko byliście w iluzji. Niekończące się zmiany, których doświadczacie, niekończące się uwolnienia, przyprowadzają was z powrotem do tej wszechwiedzy, z powrotem do tej bezwarunkowej miłości.

Oczywiście,
kiedy siedzicie w energii tego, kim naprawdę jesteście, w tej chwili „Teraz” bezwarunkowej miłości, dotykacie radości, która naturalnie pochodzi z tego. Pracują razem, jak widzicie, radość i bezwarunkowa miłość. Są tym, co kreuje słodkie chwile waszych liniowych wcieleń. Zdefiniowaliście  swoje najjaśniejsze chwile lśniące przez czas, kiedy czuliście bezwarunkową miłość i radość, i przyszliście do przekonania, że one są to darem lub prezentem z góry, po prostu losowo spadły na wasze łono, sporadycznie, przez całe wasze życie.
Gdy pójdziecie do przodu poza kluczowe daty w grudniu 2012 roku, będziecie wchodzili w  uczucie, że bezwarunkowa miłość i radość, są bardziej stałym stanem bytu. Pracujecie w tym kierunku. Uwolniliście i pracowaliście tak ciężko, i z tego powodu jesteście na najlepszej drodze do doświadczania tych energii przez coraz więcej czasu.

Tak więc chcielibyśmy powiedzieć, że wszystkie drogi prowadzą do bezwarunkowej miłości. Wszystkie aspekty, które poprosiliśmy ćwiczyć wspomagają radość i waszą bezwarunkową miłość. Kiedy prosimy, abyście po prostu BYLI, gdy prosimy, abyście byli OBECNI w tej chwili, to jest w tej przestrzeni, gdzie możecie pamiętać, to, kim naprawdę jesteście.
Kiedy prosimy ćwiczyć akceptację i pozwalanie, to jest bezwarunkowa miłość w praktyce, widzicie. Kiedy praktykujecie akceptację i pozwalanie, kiedy ufacie, że każdy jest bosko doskonały dokładnie tak, jak Wy jesteście, gdy wierzycie, że wszechświat prowadzi ich dokładnie tak, jak potrzebują być kierowani, pozostajecie w tej przestrzeni bezwarunkowej miłości, która wie, że nic nie jest nigdy złe.

Żyjecie poza iluzją, widzicie, kiedy jesteście w radości i miłości bezwarunkowej i przez robienie tego zakotwiczacie  tej energie dla tych, którzy będą przychodzić za wami. Wypalacie szlak naprzód. Nie możemy wyrazić, jak inspirujące jest widzieć, gdy wy to robicie, ponieważ nigdy nie było to robione na waszej planecie przedtem. To podnosi nas niesamowicie, gdy widzimy to, co udało się wam osiągnąć.

Kiedy prosimy o pozostawanie w waszej wierze, oznacza to, pamiętanie, że jesteście bezwarunkową miłością i wierzycie w to, i czujecie tą radość. Kiedy prosimy, abyście podążali ścieżką radości, wiemy, że
wasza radość łączy Was ze Źródłem, co przypomina wam, że jesteście miłością bezwarunkową. Gdy proponujemy spędzać czas na łonie natury, z wdzięczności, w służbie, wokół małych dzieci i zwierząt, wszystkich tych rzeczy, które pomogą Wam zapamiętać, że bezwarunkowa miłość jest kotwicą całego systemu i wszystko już tam jest naprawdę. Kiedy prosimy o pozostawanie w przepływie, prosimy, abyście się stali partnerem w tańcu z wszechświatem i to właśnie przez ten przepływ doświadczacie radości i bezwarunkowej miłości.Wasza bytność, wasza dusza, ma dwa naturalne stany istnienia, moi drodzy - ten bezwarunkowej miłości i ten radości. Wszystko inne jest iluzją. To jest wasz stan bycia i to jest wasze wrodzone prawo. To jest, kim jesteście, i proces Wzniesienia zamierza przynieść was z powrotem do tego, kim naprawdę jesteście, więc na swój sposób pracujecie na drodze z powrotem do zrozumienia, że jesteście miłością bezwarunkową. Tym właśnie jesteście. Nigdy nie byliście niczym innym, tylko byliście w iluzji. Niekończące się zmiany, których doświadczacie, niekończące się uwolnienia, przyprowadzają was z powrotem do tej wszechwiedzy, z powrotem do tej bezwarunkowej miłości.

Oczywiście,
kiedy siedzicie w energii tego, kim naprawdę jesteście, w tej chwili „Teraz” bezwarunkowej miłości, dotykacie radości, która naturalnie pochodzi z tego. Pracują razem, jak widzicie, radość i bezwarunkowa miłość. Są tym, co kreuje słodkie chwile waszych liniowych wcieleń. Zdefiniowaliście  swoje najjaśniejsze chwile lśniące przez czas, kiedy czuliście bezwarunkową miłość i radość, i przyszliście do przekonania, że one są to darem lub prezentem z góry, po prostu losowo spadły na wasze łono, sporadycznie, przez całe wasze życie.
Gdy pójdziecie do przodu poza kluczowe daty w grudniu 2012 roku, będziecie wchodzili w  uczucie, że bezwarunkowa miłość i radość, są bardziej stałym stanem bytu. Pracujecie w tym kierunku. Uwolniliście i pracowaliście tak ciężko, i z tego powodu jesteście na najlepszej drodze do doświadczania tych energii przez coraz więcej czasu.

Tak więc chcielibyśmy powiedzieć, że
wszystkie drogi prowadzą do bezwarunkowej miłości. Wszystkie aspekty, które poprosiliśmy ćwiczyć wspomagają radość i waszą bezwarunkową miłość. Kiedy prosimy, abyście po prostu BYLI, gdy prosimy, abyście byli OBECNI w tej chwili, to jest w tej przestrzeni, gdzie możecie pamiętać, to, kim naprawdę jesteście. Kiedy prosimy ćwiczyć akceptację i pozwalanie, to jest bezwarunkowa miłość w praktyce, widzicie. Kiedy praktykujecie akceptację i pozwalanie, kiedy ufacie, że każdy jest bosko doskonały dokładnie tak, jak Wy jesteście, gdy wierzycie, że wszechświat prowadzi ich dokładnie tak, jak potrzebują być kierowani, pozostajecie w tej przestrzeni bezwarunkowej miłości, która wie, że nic nie jest nigdy złe.

Żyjecie poza iluzją, widzicie, kiedy jesteście w radości i miłości bezwarunkowej i przez robienie tego zakotwiczacie  tej energie dla tych, którzy będą przychodzić za wami. Wypalacie szlak naprzód. Nie możemy wyrazić, jak inspirujące jest widzieć, gdy wy to robicie, ponieważ nigdy nie było to robione na waszej planecie przedtem. To podnosi nas niesamowicie, gdy widzimy to, co udało się wam osiągnąć.

Kiedy prosimy o pozostawanie w waszej wierze, oznacza to, pamiętanie, że jesteście bezwarunkową miłością i wierzycie w to, i czujecie tą radość. Kiedy prosimy, abyście podążali ścieżką radości, wiemy, że
wasza radość łączy Was ze Źródłem, co przypomina wam, że jesteście miłością bezwarunkową. Gdy proponujemy spędzać czas na łonie natury, z wdzięczności, w służbie, wokół małych dzieci i zwierząt, wszystkich tych rzeczy, które pomogą Wam zapamiętać, że bezwarunkowa miłość jest kotwicą całego systemu i wszystko już tam jest naprawdę. Kiedy prosimy o pozostawanie w przepływie, prosimy, abyście się stali partnerem w tańcu z wszechświatem i to właśnie przez ten przepływ doświadczacie radości i bezwarunkowej miłości. Widzicie więc, moi drodzy, to wszystko wygotowywuje się do tych dwóch podstawowych źródeł energii. Prosimy o tym pamiętać. Prosimy Was, jeśli natknęliście się na bezwarunkową miłość i radość na waszej ścieżce, to replikujecie cokolwiek to jest, to, co pomogło wam mieć takie doświadczenie.

Prosimy praktykować waszą energetyczną klarowność. Prosimy, aby wyjść poza stare systemy wierzeń, które mówią, że ciemne energie wyszły, aby was dopaść. Prosimy Was, abyście wyszli poza psychiczne techniki samoobrony i zamiast tego ćwiczyli energetyczną klarowność. Kroki mogą być takie same, moi drodzy, ale intencja robi różnicę w świecie. Przypominamy, że podczas praktykowania energetycznej klarowności, pozwalacie świecić waszemu własnemu niepowtarzalnemu blaskowi światła i który wspomaga całość. Kiedy ćwiczycie ochronę siebie, ogłaszacie głośno do wszechświata, że jest coś, przed czym potrzebujecie ochrony i dążycie do separacji. To nie jest sposób Nowej Ziemi, moi drodzy. Czy widzicie?

Nie bójcie się pozwolić świecić waszemu światłu - jesteście bezpieczni, aby to zrobić! Jesteście latarniami! Jak moglibyście prowadzić, jeśli nie pozwalacie świecić waszemu światłu? Są to ekscytujące czasy! Są to czasy, dla których weszliście w ciała, aby ich doświadczyć.Rozumiemy, że to była samotna droga dla wielu z was. Wielu z was rozwija się z bardzo niewielkim wsparciem innej niż wewnętrzna prawda, Tej iskry, prowadzącej drogą. Gdy przesuniecie się do przodu poza kluczowe daty w 2012, zobaczycie, że będziecie się łączyć z podobnie myślącymi rodzinami dusz z całego świata z łatwością, o której nigdy nie myśleliście, że to możliwe i radości, jakiej nie doświadczyliście w tym życiu jeszcze.

Nie ma potrzeby, aby to była pojedyncza i samotna droga dłużej. Wasz Internet zapewnia wspaniały system wsparcia dla wielu dusz o podobnych poglądach do łączenia się i podnoszenia się nawzajem. Wasza technologia jest istotnym elementem procesu Wznoszenia, który wydarza się na waszej planecie. Używajcie go. Obejmijcie łączność, którą on stwarza,  gdy tylko stworzycie et połączenia, on będzie dalej wspierać energie waszej ukochanej Gai.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, gdy posuwacie się  naprzód! Jesteś w ferworze Czasów Ostatecznych i skupiacie się na nowych początkach. Teraz ludzie mówią do nas:
"Gabriel, kiedy Przesunięcie się stanie?" (Śmiech) To jest jak tak, jak być gotową do porodu i pytać, kiedy zajdę w ciążę. Jest to raczej proces, Kochani, a nie pojedyncze wydarzenie.

Więc rozumiecie, większość z Was, że, gdy wejdziecie w pełnię księżyca, zaczniecie czuć się wpływ, gdy będzie bliżej i bliżej do niej i nadal będziecie odczuwać skutki dla jeden lub dwa dni po jej przejściu. I zrozumieliście, gdy mieliście przesilenie i równonoc, że dzieje się tak samo, że czujecie budowanie energii, a potem energia maleje po przejściu. Staliście się bardzo dobrze zaznajomieni z dotykiem waszych rozbłysków słonecznych i waszych zaćmień i to kluczowe wyrównanie nie jest inne, tylko głębsze z powodu jego rzadkości, mocy i intensywności.

Jesteście w Przesunięciu. Jesteście Przesunięciem! Jesteście napędzająca siłą za Przesunięciem, i to wszystko prowadzi was do tego kluczowego wyrównania (zestrojenia) w grudniu 2012 roku. Tworzycie podstawy dla Nowej Ziemi, i to co to wyrównanie wnosi do kwoty energetyczny zamek (blokadę) tych fundamentów, zarówno dla waszej ukochanej Gai, i także dla was.

Więc powiadam wam, są to najważniejsze czasy, dla których jesteście tutaj, aby je przeżyć.
Apelujemy, byście się poważnie odnosili do swojej duchowości i żyli radośnie. Zróbcie energetyczną klarowność waszym priorytetem. Teraz jest czas do stosowania umiejętności, które zostały zebrane w ciągu roku, i nie tylko sporadycznie, ale konsekwentnie. Teraz jest czas, aby uwolnić stare systemy wierzeń, które utrzymują Was w strachu i zwątpienia. Jak wielu z was mówi: "To jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe!" Dlaczego nie miałoby to być, moi drodzy? Dlaczego nie: "To wspaniałe, bo stworzyliśmy go i jeśli stworzyliśmy ten cud, to dlaczego nie stworzyć więcej?" Niebo jest granicą, jeśli chodzi o wasze kreacje! Nie pozwólcie, aby stare systemy wierzeń trzymały was z powrotem.

Ważne jest, abyście zrozumieli, że jesteście twórcami i
ważne jest, aby zachować skupienie idąc naprzód. Gdy wkroczycie w energie 2013 będzie to bardzo różna energetyczna gra. Nie będzie rozdzielenia światów na wiele sposobów.
Czy ludzie będą opuszczali waszą planetę? Nie, nie będą, chyba, że będą tacy, którzy zdecydowali, że nie chcą poznać Nowej Ziemi z jakiegokolwiek powodu. Będzie kilka dusz, które zdecydują się zebrać jak najwięcej nowych energii, gdy będą mogli i iść do Domu i to jest absolutnie honorowane jako decyzja duszy. Niektóre dusze nigdy nie miały zamiaru pozostania, aby doświadczać Nowej Ziemi i były tylko tutaj dla pomocy w Przesunięciu i wolą obserwować resztę z drugiej strony zasłony.
Ale dla tych, którzy decydują się pozostać w ciele, to nie będzie wielki exodus ludzi na różne planety. To się nie stanie.
Będziecie kontynuować pobyt na tej samej planecie, będziecie po prostu zajmować różne energetyczne warstwy. Już to robicie, drodzy. Robiliście to cały czas. Wasz świat składa się z wielu różnych warstw, z którymi po prostu nie rezonujecie w energii, więc ich nie widzicie.

Na przykład, macie ludzi z różnych sekt religijnych. Jesteście świadomi ich, ale oni żyją w swoich społecznościach, w których posiadają swoją własną, unikalną energię i przeżywają swoje życie po cichu między sobą. To będzie jeden z przykładów.

Mogą być inne grupy ludzi, którzy żyją w ciemności i gęstości, którzy żyją uzależnionym od narkotyków życiem, życiem w przestępczości i rozpaczy, wielkim smutku i bólu. Nie możecie nawiązać połączenia z tymi energiami, raczej, ponieważ nie jest to tym, kim jesteście. To już istnieje na waszej planecie. Różni ludzie zajmują różne warstwy energetyczne już i nadal będzie tak.

Jedyną różnicą będzie to, że każda osoba pozostająca na planecie po głównych dostrojeniach w 2012 zgodziła się rozwijać. Oni zrobili porozumienie duszy dalszego ich wzrostu w celu pobytu. Ten wzrost może być bardzo powolny lub wzrost może być bardzo szybki. Jakkolwiek się prezentuje jest idealny dla każdej duszy.

Warunki na planecie będą bardziej wspierające wzrost w ogóle, ale i oświeceni ludzie będą mieli dużo łatwiej ze względu na pionierskie wysiłki tych, którzy byli przed nimi. To nastąpi poprzez zakotwiczenie wyższych energii oraz zobowiązanie do ogólnego wzrostu, dla którego Nowa Ziemia będzie stworzona.
Stworzy to warunki niezbędne dla wyewoluowanego społeczeństwa, a to jest to, czego jesteście częścią. Nie możecie pojąć naszego podniecenia, gdy to oglądamy.
Więc proszę, drodzy, wiedzcie, że jesteście honorowanymi pionierami. Jesteście tutaj, aby utrzymywać równowagę, trzymać swoje światło, aby wygrzewać się w nim i emitować energie bezwarunkowej miłości i z radością obserwować jak się rozwijają bo, widzicie, wy macie najlepsze miejsca w domu. To jest tym, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj.
 

Archanioł Gabriel przez Shelley Young

05 październik 2012
Channeler: Shelley Young
www.trinityesoterics.com
Facebook: Trinity ezoterika
Twitter: @ trinityesoteric
YouTube:  http://www.youtube.com/user/trinityesoterics
 

 

Pamiętajcie, aby dodać "lub coś lepszego" do końca waszych modlitw - Michael

To jest nasza radosna okazja dzisiaj ogłosić Wam niezwykłe wasze postępy. Zrobiliście bilans rzeczywistej sytuacji, w której się znaleźliście i sami, jak zawsze, sięgnęliście do najgłębszych rezerw swojej istoty i odkryliście niesamowitą siłę, która tam przebywa. Stoicie i jesteście gotowi kroczyć jeszcze raz, po ścieżkach, które wybraliście.

To prawda, niektórzy nadal nie byli w stanie tego zrobić, ale wasze przykłady pokażą im, że rzeczy są o wiele lepsze niż im się wydaje. To był bardzo stromy i niebezpieczny odcinek podróży, która musiała być odbyta w ciągu ostatnich kilku lat, i wszystko udało się wam bardzo, bardzo dobrze. Teraz wielu odkrywa, gdy tylko ocenią, gdzie są, że nie tylko wzrośli niepomiernie, ale zdobyli pewne rzeczy, o których nigdy nie myśleli, że mogą.
To dlatego niektórzy mówią wam, aby zawsze pamiętać, aby dodać "lub coś lepszego" do końca waszych modlitw. Zwykle jest coś lepszego, jeśli cel jest ograniczona do tego, co możecie sobie wyobrazić. A wielu zaczęło się opuszczać część "jak" z ich modlitw. To jest wspaniałe, także. Wierzcie nam, każde "jak", o którym możecie marzyć jest tylko restrykcyjne w porównaniu do wszystkich możliwości w dyspozycji wszechświata. Wasz świadomy umysł w końcu nauczy się tendencji do biznesu, dla których został zaprojektowany.

Bardzo pomaga, kiedy dyskutujecie ze sobą sukcesy, jakie macie i czego się z nich nauczyliście. Coś, co może wydawać się małe lub nieistotne dla ciebie może okazać się kolejnym hitem, o którym ktoś inny musi pomyśleć. Twój postęp rzeczywiście zmienia całość, ale Twoje dzielenie się bezpośrednio może uratować komuś sporo wysiłku.

Jak zawsze oferujemy wsparcie we wszystkich rzeczach. Wezwijcie nas i osobistych przewodników wiele więcej niż wzywacie. Jest to, po tym wszystkim tym, po co tu jesteśmy.

Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

 

06 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

 

 

Światło jest miłością. Miłość jest Stwórcą. - Michael

Powiedzmy parę słów o aktualnej sytuacji, najdrożsi przyjaciele. Tak, istnieje wiele rzeczy, które dzieją się wokół Was w tych dniach. Tak, niektóre szkody, są zobowiązane wystąpić. I tak,
Wasza prasa i telewizja na pewno grają tymi rzeczami dla wszystkich, gdyż są w stanie ugrać coś na nich.

Nie powiem, że ktoś powinien lekceważyć lub czuć się szczęśliwy, że ktoś został zraniony lub ma majątek i źródło utrzymania uszkodzone, z dala od tego. Oczywiście czujecie współczucie dla wszystkich, którzy mogą być w jakiś sposób naruszeni. Ale zachowajcie wewnętrzny spokój i determinację, moi drodzy, i uświadomcie sobie, że to, co widzicie jest o rząd wielkości mniejsze niż to, co powiedziano dla strachu, i nawet znacznie mniej niż narobiono szumu, że jest.

Jest to używane do utrzymywania Was w strachu i dla podniesienia poziomu oglądalności. Cóż, przynajmniej to ostatnia część nie wydaje się działać, prawda? Prędzej czy później ktoś zda sobie sprawę, że trochę prawdy i uczciwości w raportowaniu będzie czynić cuda w tym względzie.

W międzyczasie, gdy się rozejrzeć, widać, że
planeta rzeczywiście dokonuje zmian, które uznaje za konieczne, ale ona robi to najlepiej, aby uniknąć poważnych szkód dla jej dzieci. Istnieje wiele trzęsień ziemi. Istnieje o wiele więcej aktywnych wulkanów. Ale nie widzicie raportów ogromnej utraty życia. Istnieją ogromne ciśnienia, które muszą być przewentylowane. I one są odpowietrzone. Zalecamy umieszczenie swoich modlitw i intencji w pomaganiu ukochanej Matce, aby to zrobiła to w sposób jak najbardziej nieszkodliwy. I zachowajcie przynoszenie tyle światła, ile możecie i wiecie jak to zrobić. Popychamy i pociągamy. Czy mogą być jeszcze wątpliwości, po tych ostatnich dniach, że jest to rzeczywiście ma swój efekt? Wystarczy.

Nigdy nie przekonacie żadnych zamkniętych umysłów, ale dla tych, którzy rozumieją, to są rzeczywiście doniosłe czasy. Nie macie potrzeby nic robić, ale wspomagajcie teraz. Ci, którzy robią potrzebują Waszego wsparcia. Ale unikajcie bezpośrednich prób ruchu, jak to było. Możecie sobie wyobrazić, bałagan jeśli wszyscy pociągną w różnych kierunkach. Wystarczy przynosić światło.

Światło jest Miłością. Miłość jest Stwórcą. Ono wie, gdzie iść i co robić. Oczywiście,
jeśli zostaniecie szturchnięci, aby coś zrobić, to prosimy nie siedzieć i myśleć: "Nie Michael powiedział nam, aby po prostu przynosić światło." Nie, róbcie to, co jest dla was do zrobienia dziś, tak jak powiedziałem Wam wcześniej, ale także uświadomcie sobie, że na pewno nie jesteście niedbali, jeśli to, co widzicie do zrobienia, to wspierać innych w waszych sercach. Nikt nie jest mniejszy niż ktoś inny.
I widzimy, że dzielicie się wewnętrznymi zmianami teraz. Jak cudownie, a jak jest to pomocne dla tych wokół Was. Widzimy się bawicie się i cieszycie się tym. Uwolnijcie i bądźcie sobą i bawcie się. Jesteście dziećmi ponownie. Postęp będzie o wiele szybszy w ten sposób.

Na razie wystarczy. Więcej powiemy później. Dobrego dnia.

 

15 lutego 2013
Channeler; Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

 

 

Archanioł Michał: Sięgnijcie do wewnątrz i odnajdźcie to światło

Rozumiemy powściągliwość niektórych osób w udzieleniu akceptacji dla tego sposobu porozumiewania się. Mamy również głębokie uznanie dla tych, którzy zawsze byli niezachwiani w swym zaufaniu. Do tych pierwszych wyciągamy rękę z taką samą miłością, jak do drugich. I jak zwykle prosimy was jedynie o zważenie w swym własnym sercu wartości tych słów. Zwie się to ‘rozróżnianiem’ i jest jedyną miarą, jaką powinniście stosować.

Naszym celem nie jest przekonywanie czytelników czy też przypochlebianie im się, lecz służenie pomocą najlepiej jak umiemy tym, którzy wzięli na siebie najtrudniejsze zadania. To, co określacie mianem ‘wzniesienie’, nigdy nie było sprawą łatwą. Nigdy nie było czymś, co spodziewano się osiągnąć w trakcie jednego życia. I nigdzie oraz nigdy nie dokonano też tego ‘mając na sobie’ ciało fizyczne podczas tego procesu i po jego zakończeniu.

Postępy, jakie poczyniliście do tej pory, są już niezwykłe. Jeśli jako jednostka czujecie, że jesteście gotowi, by kontynuować tę zdumiewającą podróż, prosimy was, abyście teraz puścili wszystko, co zakotwicza was w waszych dramatach i niższych uczuciach. Z pomocą całej swej mocy intencji, akceptacji i radości sięgajcie ku temu, co postrzegacie jako swe najwyższe i najlepsze możliwe ja. Jesteście w tym wspierani.

Jesteście teraz głęboko zanurzeni w energiach boskiej miłości, która umożliwi wam osiągnięcie sukcesu. Wszystkie te rzeczy, które powstrzymywały was przez tysiące lat, zostały usunięte z waszej drogi. Nie mogą one utrzymać się w tych częstotliwościach. Uświadomcie sobie jednak, że nie zostanie to zrobione za was. Potrzebny jest wasz własny wkład polegający na oczyszczeniu i odkryciu samych siebie. Istnienie tych, którzy was chronią i zagrzewają do podążania naprzód, nie jest już kwestią dyskusyjną. Ale zrozumcie, że wasza nadzieja, że ktoś czy coś spadnie z nieba i w magiczny sposób zbawi was od samych siebie, nie należy do ‘planu gry’, jak to nazywacie. Wy napisaliście ten plan, kochani, i takie rozwiązanie nie jest jego częścią.

A teraz pozwolimy sobie zaoferować wam trochę dobrych wieści: rozwój wydarza się i ulega przyspieszeniu na wszystkich frontach. Jednostki budzą się w coraz szybszym tempie. Rośnie zrozumienie. Zbiorowy wzrost samooceny jest wspaniały. Determinacja, by zmienić wasz świat na lepsze, wzrasta i umacnia się. Zmiany zaczynają się pojawiać w miejscach, w których jeszcze parę tygodni temu uważane były za niemożliwe. To prawda, jak na razie są to tylko przebłyski tych zmian. Ale światło się nasila.

Nie będziemy składać wam żadnych obietnic. Rozumiemy, że dla wielu z was jak na razie wydają się one obietnicami bez pokrycia. Powiemy po prostu, że wszyscy, którzy to obserwują, radują się i są zdumieni tym, co robicie. Jednakże zostało wam jeszcze trochę drogi, więc nie zatrzymujcie się teraz, by poklepać się po ramieniu… nie bądźcie też zniechęceni. Jesteście tutaj, ponieważ spośród wszystkich, którzy chcieli się podjąć tego zadania, wy stanowiliście największą nadzieję. Sięgnijcie do swego wnętrza i odnajdźcie tam światło. Pielęgnujcie je i użyjcie go w jak najszerszym zakresie. Zaprowadzi was ono do domu. 

W miłości i świetle, kochani przyjaciele, dobrego dnia. 

17 lutego 2013

Przekazał Ron Head,
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/02/17/reach-inside-and-find-that-light-within-channeled-by-ron-head/