ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje    O mnie    Mapa strony    Linki

 

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

 

Psychosomatyka

Wybaczanie

Afirmacja

Evelyn Monahan

Wewnętrzne Dziecko

Miłość bezwarunkowa

Terapie inne

 

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

 

Anioły

Reiki

Medytacja

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Do wszystkich, którzy chcą do mnie napisać:)

 

To z pewnością jest bardzo przyjemne, kiedy dostaje się list, jednakże zmienia się ta sytuacja, kiedy tych listów przychodzi kilkanaście dziennie, każdy z tytułem w rodzaju: proszę o pomoc i radę! Odpisywanie każdemu jest przecież niewykonalne...

Bardzo Was proszę, nie opisujcie mi całego swojego życiorysu, nie proście o pomoc tą drogą! Po pierwsze dlatego, że nikt nie jest w stanie poprowadzić terapii przez maila. Nie można zdiagnozować osoby na podstawie chaotycznego, najeżonego tragediami osobistymi życiorysu. Można wyłapać najistotniejsze elementy - tak, ale jednocześnie można pominąć wiele innych, równie ważnych, które są w stanie zablokować całą terapię. Jeśli komuś w życiu ciągle wszystko się wali, jeśli ktoś czuje się nieszczęśliwy od wielu lat, powinien zrozumieć, że jednym mailem nic nie załatwi... Rozsądniej byłoby udać się do specjalisty po poradę i pod kierunkiem odpowiedniej osoby systematycznie i konsekwentnie zmieniać sposób myślenia i uzdrawiać przeszłość. Taka zmiana to proces... Można wybrać się do psychologa w swojej okolicy, można przyjechać do mnie na konsultację, a nawet umówić się na rozmowę przez Skype'a.

Po drugie: nawet jeśli sprawa jest przejrzysta, to jak wyobrażacie sobie moją pomoc? Aby rzeczywiście doradzić, musiałabym napisać kilkanaście stron tekstu. Czasem nie wystarczy napisać: proszę afirmować, bo często nie wiecie, na czym to polega i jak prawidłowo to wykonać. Każdemu wypadałoby napisać w odpowiedzi książkę... Jak i kiedy mam to zrobić? Czy nie byłoby łatwiej przyjść do terapeuty i porozmawiać? A jeśli nie chcecie do terapeuty, tylko koniecznie do mnie - zapraszam na warsztaty. Tam jest czas i miejsce na naprawianie życia... Dla ułatwienia uruchomiłam możliwość sesji przez Skype - nie trzeba nawet ruszać się z domu.

Po trzecie: nie jestem czarownicą - nie błagajcie o pomoc w związku, który się rozpadł, o rzucenie czarów czy uroków na partnera, kiedy odchodzi do innej. Nie ingeruję w wolną wolę i wybory drugiej osoby. Chętnie natomiast pokażę, jak przyciągnąć szczęśliwą miłość. Ale nie drogą mailową ... Nie chcę i nie mogę pisać mailem dla każdego książki...

Jeśli jestem w domu (a nie na wyjazdowym szkoleniu), chętnie odpowiem na proste pytania dotyczące tych tematów, którymi się zajmuję. Nie chcę jednak prowadzić mailowej terapii. Jest to nie tylko ryzykowne, ale i całkiem nie w porządku wobec tych terapeutów, którzy prowadzą gabinety, aby pomagać innym.

Myślę też, że w wielu wypadkach taki mail to wygodnictwo i szukanie osoby, która za nas rozwiąże problemy. Najczęściej piszą te osoby, które liczą na cud i na to, że ktoś za nich odrobi pracę domową. To tak nie działa. Tylko my sami możemy uzdrowić siebie. Nikt z zewnątrz tego nie zrobi.

Ludzie, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie przychodzą na szkolenia prosperity, które systematycznie prowadzę. ( I nie tylko ja.) Inwestycja nie jest duża - zazwyczaj 250-500 zł - a rezultaty: zmiana życia na lepsze. Wystarczy się zastosować do wiedzy zdobytej na szkoleniu. Na takich warsztatach staram się z każdym pracować indywidualnie. Jest to bezpośredni kontakt, mogę wiec pokusić się o diagnozę osobowości i problemu, zasugerować rodzaj ćwiczeń odpowiedni dla danej osoby. Można też skonsultować się ze mną za pośrednictwem Skype'a - to także praca indywidualna, jestem cała do dyspozycji pytającego.

Jeśli ktoś zasłania się brakiem pieniędzy, to pytam: czy chce cokolwiek zrobić dla siebie i ile jest warta dla niego jakość życia? Jeśli nie masz pieniędzy, to właśnie wtedy trzeba pójść na szkolenie, które uczy jak żyć, aby je mieć, prawda? Ja na swój pierwszy warsztat prosperity ... pożyczyłam pieniądze od przyjaciela, bo naprawdę ich nie miałam, byłam wtedy bardzo biedna. Nie żałuję :) Od tamtej pory moje życie ogromnie zmieniło się na lepsze - również pod względem finansowym:) Jednak pamiętam ten pierwszy kurs prosperity i dlatego wiem, że to działa:) Prowadząc wykłady bazuję na doświadczeniu swoim i swoich znajomych, a nie na teorii.

W ofercie mam nawet płytę z wykładem Prosperity za 35 zł. Moi klienci, którzy z niej korzystają, twierdzą, że im pomogła. To nie jest wysoka cena za inwestycję w zmianę życia na lepsze. Nagrałam też wykład na temat związków. Niewykluczone, że zawarta tam wiedza wyjaśni wiele wątpliwości i pomoże poukładać pozytywnie relacje osobiste.

Dodam też, że na tej stronie jest wiele wartościowej wiedzy i ćwiczeń, dzięki którym można sobie pomóc. Dostałam juz kilka listów od osób, których życie zmieniło się na lepsze tylko dlatego, że zastosowały to, co wyczytały tutaj. A to ich nie kosztowało ani złotówki. Natomiast z całą pewnością osoby te włożyły własna pracę w ćwiczenia i zmianę myślenia.

Jeśli ktoś zasłania się brakiem czasu, to niech zapomni o jakiejkolwiek zmianie w życiu. Nic nie stanie się samo. Afirmacje, wizualizacje, ćwiczenia energetyczne - to wszystko kiedyś trzeba robić. Co po moich radach, jeśli nie wprowadzi się ich w życie? Przekodowanie podświadomości to nie jest drobiazg, który możemy zmienić jednym machnięciem czarodziejskiej różdżki...

Jeśli ktoś nie chce się uczyć od innych, zawsze może kupić i przeczytać kilka wartościowych książek. Na Allegro mają czasem niewysokie ceny. Spis lektur godnych uwagi i rozwijających prosperującą świadomość podaję na tej i na innych stronach. Należy tylko zastosować się do proponowanych w książkach sugestii i zmienić swoje myślenie.

Każdy może być szczęśliwy! Każdy może uwolnić się od biedy i kłopotów. Wymaga to jednak czegoś więcej, niż rozpaczliwego listu: pomóż mi! Ty i tylko Ty możesz sobie pomóc. Masz Moc kreowania swojego życia. Wykorzystaj ją. 

W tym miejscu dziękuję bardzo wszystkim, którzy napisali i stale piszą do mnie serdeczne, piękne listy. Jest to dla mnie cudowny wzruszający dowód, że to, czym się zajmuję ma sens nie tylko dla mnie. Jeśli dysponuję czasem, zawsze odpisuję...

Pozdrawiam ciepło:)

Szarotka

POWRÓT

 

Lektury dotyczące rozwijania prosperującej świadomości:

  • "Tworzenie pieniędzy" Sanaya Roman i Duane Packer
  • "Życie w radości" Sanaya Roman
  • "Żyć godnie i w dostatku" Deepak Chopra
  • "Siedem duchowych praw sukcesu" Deepak Chopra
  • "Rozmowy z Bogiem - księga pierwsza" N. D. Walsch
  • "Prawdy o życiu" Barbara de Angelis
  • "Serce duszy" G. Zukav
  • "Możesz uzdrowić swoje życie" L. L. Hay
  • "Przewodnik po życiu" Lynn Grabhorn
  • "Siła" Rhonda Byrne

 

Polecam także lekturę o podnoszeniu poczucia wartości: Samoakceptacja