Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Archaii

 

Do poczytania:

Prosperita

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Życie z Aniołami

Przesłania

Hierarchie

Regent

Słoneczny

Archanioły

Archaii

Elohim

Barwne promienie

Jakości

Modlitwy

Afirmacje

Karty Aniołów

Arkana

Królestwa

Opowieści

Wiersze

Książki

Talie

 

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Nie każdy wie, że Archanioły mają swoje żeńskie uzupełnienie nazywane Archaii. Są to duchy osobowości i czasu, przyporządkowane planecie Wenus. Reprezentują miłość i harmonię. Podobnie jak Archanioły transformują boskie Światło i przesyłają je w postaci odpowiedniej dla ludzkości.

Najbardziej znanych jest 7 Archaii, które współpracują z Archaniołami tzw. Wspaniałej Siódemki. Łączą się one z nimi w przyjmowaniu określonego promieniowania i dostosowaniu go tak, aby człowiek mógł je zrozumieć i wykorzystać dla swojego dobra i dobra całej ludzkości. Zabarwiają one działania Archaniołów łagodnym kobiecym aspektem, potęgując miłość i harmonię.

Archaii Wiary współpracuje z Archaniołem Michałem. Ukierunkowuje człowieka na jego wnętrze, uczy zaufania do tego, co on intuicyjnie przeczuwa, sprowadza wizje, sny. Pokazuje mu bogactwo świata duchowego, nakłaniając do wiary we własne uczucia i to, co przychodzi w ciszy medytacji.

Archaii Wytrwałości współpracuje z Archaniołem Jofielem. Uczą oni człowieka mądrości i nakłaniają do słuchania głosu własnego serca, do szukania odpowiedzi na wszystkie pytania we własnym wnętrzu. Przekazują boska prawdę, pomagają wcielić ją w życie.

Archaii Dobroczynności współpracuje z Archaniołem Chamuelem. Sprawia, że na świat dociera energia bezwarunkowej miłości, poświęcenia, wdzięczności. Pomaga ludziom rozwijać w sobie troskę, współczucie, chęć niesienia pomocy.

Archaii Nadziei współpracuje z Archaniołem Gabrielem. Podobnie jak On jest posłańcem dobrych wieści. Pobudza do zmiany na lepsze. Uczy ludzi wiary w nadejście dobra. Pozwala im cieszyć się nadzieją pozytywnych transformacji w życiu całej ludzkości.

Archaii Ufności współpracuje z Archaniołem Rafaelem. Rafael jest Archaniołem uzdrowienia, Archaii niesie ludziom pociechę w trudnych chwilach życia oraz błogosławieństwo. Jest jedną z najmocniejszych kobiecych sił anielskich.

Archaii Łaski współpracuje z Archaniołem Urielem. Uczy odwagi i pokory. Pokazuje, że najpiękniejszą rzeczą jest zachowanie w swoim sercu sprawiedliwości, miłości i radości bez względu na otaczająca rzeczywistość. Skłania człowieka do rozumienia, że miłość jest w nim samym zawsze i na zawsze.

Archaii Przemiany współpracuje z Archaniołem Zadkielem. Promieniowanie, które dopasowują do ludzkiej percepcji uczy zrozumienia wyższych światów oraz wglądu w najwyższą prawdę, również w prawo przyczyny i skutku. Archaii pomaga rozwinąć cnoty wybaczenia, łaski, współczucia, miłosierdzia.