ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Anielskie talie

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Afirmacja

Evelyn Monahan

Wewnętrzne Dziecko

Miłość bezwarunkowa

 

Terapie inne

 

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

 

Anioły

Hierarchie

Regent

Słoneczny

Archanioły

Archaii

Elohim

Barwne promienie

Modlitwy

Afirmacje

Karty Aniołów

Arkana

Królestwa

Opowieści

Wiersze

Książki

Talie

 

Reiki

Co to jest Reiki?

Historia

Udzielanie

Wymiana energetyczna

Mistrzowie

Uzdrawianie w Reiki

Delikatność

Krąg Reiki

Reiki i radość

Źródło młodości

Książki i strony

 

Medytacja

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

Przedstawiam tutaj znane mi talie Kart Aniołów, aby każdy mógł je obejrzeć i wybrać coś, co szczególnie przypadnie mu do serca. Talie należy wybierać, kierując się intuicją. Najprościej mówiąc: wybieramy taką, która nam się najbardziej podoba. Moje subiektywne oceny można brać pod uwagę lub nie:)

Większość talii można też w lepszej jakości obejrzeć na Chomiku Edelvejso, w folderze: ANIOŁY.

Hasło do folderów: 123

 

 

 

Moja ocena (subiektywna oczywiście) 

- znakomita, polecam!

- bardzo dobra, polecam!

- warto przeczytać

- kontrowersyjna

 

 

Doreen Virtue & Radleigh Valentine "ANIELSKA ODPOWIEDŹ" wyd. Studio Astropsychologii 2015

44 karty plus książeczka

Jedna z najładniejszych talii anielskich kart - ze złoconymi brzegami i tęczowymi barwami, które zachwycają oczy. Jeśli ktoś jest szczególnie wrażliwy na piękno, to taka talia jest właśnie dla niego.

Cechą charakterystyczną tych kart jest udzielanie odpowiedzi na zadane konkretnie pytania. Oznacza to, że wśród kart znajdują się takie z przekazem, np.: "TAK", "NIE", "NIE TERAZ", "JEŚLI UWIERZYSZ", "ODPUŚĆ"... itp. W pewien sposób ta śliczna talia zapełnia lukę, bo żadna inna nie zawierała tak precyzyjnych odpowiedzi, a bardziej przekazy do interpretacji. Oczywiście, kiedy chcemy z niej korzystać, musimy sformułować pytanie zamknięte, bo jeśli poprosimy ogólnie o przesłanie na dzisiaj, a wylosujemy "NIE", możemy poczuć się zdziwieni. Zdecydowanie uważam, że jedną tego typu talię warto mieć, bo czasem chcemy właśnie wiedzieć, że to już teraz, że tak lub nie.

 

      

Doreen Virtue & Radleigh Valentine "ARCHANGELS POWER TAROT CARDS" wyd. HayHouse 2013

78 kart plus książeczka

Przepiękne karty z ilustracjami, które mistrzowsko wykonał Jeff Bedrick. Są cudowne, pełne mocy i mądrości, trudno oderwać oczy. Medytacja z tą talią jest cudownym przeżyciem, a "Droga Głupca" według Wielkich Arkanów w wersji proponowanej przez autorów, otwiera nas na nowe wewnętrzne doświadczenia.

Nie zajmuję się stawianiem Tarota, dlatego też nie wypowiadam sie o przydatności tej talii do celów dywinacyjnych. Tarocistom ta talia nie musi się podobać. Pomimo zachowanej symboliki, karty nie zawierają Dużych Arkan o nazwie "Diabeł" czy "Wieża". Zamiast tego są karty "Decision" i "Change Your Life"... To nie jedyne rozbieżności od klasycznej talii. W małych arkanach, zamiast tradycyjnego podziału na żywioły, mamy tutaj karty Archaniołów Gabriela, Michała, Rafała i Ariela. Nie proponuję tej talii do standardowych rozkładów, lecz przede wszystkim do pracy nad sobą i własnym rozwojem.

(wersja angielska, nie ma wydania w języku polskim)

 

   

Stewart Pearce & RichardCrookes "ANGEL HEART SIGILS" wyd. Findhorn press 2013

44 karty plus książeczka

Przepiękne, tajemnicze karty z medytacyjną grafiką. Anioły przestawione są tutaj w postaci kul, a na ich wizerunki nałożone są mistyczne symbole anielskich serc, które mają za zadanie pomagać nam w rozwoju i odkrywaniu w sobie najlepszych jakości. Bardzo energetyczne. Opracowane na obecne czasy głębokiej przemiany. 

(wersja angielska, nie ma wydania w języku polskim)

 

   

Stewart Pearce & RichardCrookes "ANGELS OF ATLANTIS" wyd. Findhorn press 2011

44 karty plus książeczka

Absolutnie cudowne karty z urzekającą grafiką. Anioły przestawione sa tutaj w postaci kul (orb). Mocne. Energetyczne. Pełne niesamowitej siły. Opracowane na obecne czasy głębokiej przemiany.  Praca z nimi może sprawić wiele przyjemności.

(wersja angielska, nie ma wydania w języku polskim)

 

     

dr Doreen Virtue "KARTY ARCHANIOŁA RAFAELA" wyd. Studio Astropsychologii 2011

44 karty plus książeczka

Przepiękne karty ze złoconymi brzegami i śliczną grafiką, urzekające urodą. Praca z nimi może sprawić nam ogromna przyjemność.  Na każdej karcie znajdzie sie mądra rada, czym się kierować w danej sytuacji, jak wyleczyć dane schorzenie, co może nam pomoc w kwestii zachowania lub poprawienia stanu zdrowia. Ponadto krótka modlitwa.

 

   

dr Doreen Virtue "KARTY ARCHANIOŁA MICHAŁA" wyd. Studio Astropsychologii 2010

44 karty plus książeczka

Kolejne przepięknie zaprojektowane i wykonane karty ze złoconymi brzegami i śliczną grafiką, urzekające urodą. Praca z takimi kartami to uczta dla naszych zmysłów. Ale w kartach oprócz urody jest także mądrość i wiedza. Na każdej karcie znajduje sie modlitwa dopasowana do problemu - tematu reprezentowanego przez jej tytuł.

 

 

Diana Cooper "ANIOŁY ŚWIATŁA" wyd. KOS

Bardzo dobre i mądre karty, które warto mieć w domu. Nie zawierają obrazków, lecz przesłania tekstowe. Ciepłe, inspirujące i wspierające. Na każdej karcie oprócz przesłania jest także krótka afirmacja, którą można stosować. Z kartami można pracować, jak z każdymi innymi, ponieważ przesłanie jest tez swoistym hasłem tematycznym, które pokazuje co jest w danym momencie czy w danej sytuacji najważniejsze. Na co należy zwrócić uwagę.

 

Dr Doreen Virtue "KARTY ARCHANIELSKIE" wyd. P&G EDITORS

45 kart plus książeczka

Znakomite pełne ciepła karty Archaniołów. Czytelne i zrozumiałe dla każdego, nawet dla osób, które zaczynają prace z kartami. Koja nas pozytywnymi przesłaniami, podpowiadają jakie decyzje podejmować, czym sie kierować, na co zwracać uwagę. Graficznie bardzo ładnie wykonane, zachęcające do pracy

(obecnie jest już polskie wydanie)

     

Dr Doreen Virtue "ANGEL THERAPY ORACLE CARDS" wyd. Hay House 2008

44 karty plus książeczka

Kolejne arcydzieło jasnowidzącej dr psychologii Doreen Virtue. Karty ciepłe, mądre i śliczne. Posiadają cudowną energię i nie ma wątpliwości, ze inspirowane były przez Anioły. Wypełnione Światłem i Mocą są wspaniałym narzędziem uzdrawiania siebie na wszystkich poziomach. Książeczka zawiera propozycje pracy nad sobą, ćwiczenia i modlitwy do Aniołów i Archaniołów, które okazują się niezwykle skuteczne.

W sklepie OSIEM dostępny komplet z tłumaczeniem na język polski!

(obecnie jest już polskie wydanie)

Dr Doreen Virtue "DAILY GUIDANCE FROM YOUR ANGELS" wyd. Hay House 1999

44 karty plus broszurka

Kolejne przepiękne karty Doreen Virtue, wykonane elegancko, ze złotym brzegiem talii. Można z nimi pracować za pomocą rozkładów, jak też poprzez wyciagnięcie jednej na dana sytuację czy dzień. Jak nazwa wskazuje sa to karty codziennych sugestii i najlepiej codziennie rano wyciągnąć jedną kartę, aby wiedzieć, na czym skupic uwage w danym dniu. Te karty posiadają obszerny opis pod obrazkiem, nie trzeba zatem korzystać z broszurki, choć oczywiście zawsze można. Tym bardziej, że polecany przeze mnie sklep internetowy OSIEM przygotował tłumaczenie na język polski. Karty równie mocne i magiczne, jak pozostałe tej autorki. POLECAM!

W sklepie OSIEM jest już  wersja wydana w całości w języku polskim.

(Wydawnictwo Studio Astropsychologii)

 

dr Doreen Virtue "PRZESŁANIA ANIOŁÓW  KAZDEGO  DNIA  INNE" wyd. Studio Astropsychologii 2008

Polecam również przepiękną książkę w identycznej szacie graficznej jak prezentowane wyżej karty. Książka zawiera setki wspaniałych przesłań. Na każdy dzień znajdziemy inna mądrość. Wszystkie słowa są pełne miłości, mądrości i ciepła. Ta książka jest lektura bez wątpienia inspirowana przez Anioły... Każdy dzień zaczynam od otworzenia tej książki i przeczytania wylosowanego przesłania. To sprawia, ze moje dni staja się piękniejsze...

 

 

     

Laura Tuan "GŁOSY ANIOŁÓW" wyd. Ars Scripti2 2005 (80 kart plus książka osobno)

Karty skromne, delikatne, pastelowe o prostych rysunkach. Być może nie zainteresują nas wśród innych bogatych, kolorowych talii o złoconych brzeżkach. Moim zdaniem bardzo ciekawe i godne polecenia. Ponieważ nie zawierają opisów, a jedynie imiona, wymagają, by nauczyć się znaczeń interpretacyjnych w oparciu o symbolikę zawarta na każdej karcie. Przez to zapewne nieco trudniejsze w pracy. Książka bardzo szczegółowo omawia metody posługiwania się kartami oraz sposoby interpretacji.

 

Adrian Holland "ANGEL INTUITION" WYD. 2008

78 kart z broszurką

Absolutna rewelacja! Nareszcie zostały wydane przepiękne karty, na które czekałam co najmniej od 2 lat, obserwując ich stopniowe powstawanie na stronie www autora! Myślę, że obrazy mówią same za siebie... Tak właśnie możemy wyobrazić sobie te Najpiękniejsze Energie: feeria tęczowych barw, światło, blask... Ponieważ pracuję z nimi od dość dawna, mogę śmiało polecić - szczególnie do medytacji. Energia tych kart jest naprawdę silna i piękna.

Niestety ich wadą jest wykonanie - zbyt miękki papier i ostre rożki. Przy utwardzanych lakierowanych kartach o złoconych brzegach z innych talii te wyglądają jak zrobione własnoręcznie w domu...

W tej chwili do kupienia TYLKO w sklepie OSIEM!

W sklepie OSIEM dostępny komplet z tłumaczeniem na język polski!

 

 

   

Ambika Wauters "THE ANGEL ORACLE" wyd. St. Martin New York 1995

Książka plus 32 karty

Rewelacja! Doskonała pozycja wydana razem z kartami. Zawiera opis anielskiej wyroczni oraz omówienie poszczególnych kart, poszczególnych Aniołów. Pisana językiem prostym, czytelnym, całkowicie zrozumiałym. Karty powodują, ze manifestują się obok nas anielskie Energie. Komplet z książką w języku angielskim.

Obecnie można kupić nieco tańszą wersję bez książki, tylko z małą broszurką. Zestaw wygląda tak, jak na obrazku poniżej...

W sklepie OSIEM dostępny komplet z tłumaczeniem na język polski!

(obecnie jest juz polskie wydanie - wyd. KOS)

 

 

   

Dr Doreen Virtue "HEALING WITH THE ANGELS" wyd. Hay House (wydawnictwo założone w 1984 r. przez Louise Hay - wydaje sporo różnych uzdrawiających kart) 1999

44 karty plus broszurka

Kolorowe i sympatyczne karty, które faktycznie uzdrawiają ciepłym przekazem. Promieniują Światłem i dobrą energią. Dla każdego! Nieskomplikowane, pokazujące nasze najważniejsze cechy oraz jakości, które powinniśmy w sobie rozwijać. Broszurka, pomimo ze malutka, jednak bardzo obszernie opisuje każda kartę.

W sklepie OSIEM dostępny komplet z tłumaczeniem na język polski!

 

   

Doreen Virtue "SAINT & ANGELS" wyd. Hay House 1999

44 karty plus broszurka

Śliczne ciepłe karty z postaciami Aniołów i znanych świętych. Wykonane bardzo elegancko, ze złotym brzegiem. Oprócz św. Antoniego znajdziemy tu św. Ritę, św. Agnieszkę, św. Bernadetę, św. Krzysztofa, św. Katarzynę i wiele innych cudownych postaci. Karty mają piękna energię, znakomicie nadają się zarówno do medytacji, jak i pracy duchowej czy rozkładów prognostycznych. Jak wszystkie Karty Aniołów zwracają nam uwagę na duchowe aspekty wydarzeń. POLECAM!.

W sklepie OSIEM dostępny komplet z tłumaczeniem na język polski!

 

  

     

Jeanne Ruland, Iris Merlino "ŚWIETLISTA SIŁA ANIOŁOW" wyd. KOS 2004

Tych kart chyba nie trzeba przedstawiać, są bardzo popularne. Piękne, barwne, przemawiające do głębi naszej duszy. Książka zawiera nie tylko opisy samych kart, ale także obszernie opowiada o siłach anielskich, które dana karta reprezentuje. Ponadto przy każdej karcie opis rytuału, który można zastosować w danym temacie. Napisałabym, ze to najpiękniejsze i najmocniej działające karty, ale... uważam, ze są one jedynie dla zaawansowanych ezoteryków. Oparte w dużej mierze na naukach Białego Bractwa mogą nie nadawać się do pracy np. dla katolików. Przekazy mądre i ciepłe, ale także wymagające wiedzy i zrozumienia, pisane językiem ezoterycznym.

 

  

Łukasz Bartoszewicz "ŻYCIE Z ANIOŁAMI" wyd. Magdalena Krygiel-Bartoszewicz 2003

47 kart plus książeczka

Przepiękne, pełne ciepła i miłości Anielskie Karty. Polecam je wszystkim, którzy chcą nauczyć się rozmawiać ze swoimi Aniołami Opiekuńczymi. Delikatne, pastelowe barwy, ciepłe wspierające słowa, afirmacje i przekazy od Aniołów. Te karty to balsam na zbolała dusze i światełko rozjaśniające każdy dzień. Książeczka choć malutka, pieści nas każdym słowem. Szczegółowo opisuje rozkłady i znaczenie każdej karty.

 

 

Łukasz Bartoszewicz "MOC MIŁOŚCI" wyd. Magdalena Krygiel-Bartoszewicz 2006

42 karty plus mała książeczka

Ciepłe Karty Anielskie o pastelowych barwach i kwiatowych motywach. Delikatne, nasycone subtelną energią prowadzą do poznania i zrozumienia czym jest miłość, przede wszystkim miłość do samego siebie, od której wszystko przecież się zaczyna i od której tak wiele w naszym życiu zależy. Książeczka zawiera opis każdej karty, propozycje rozkładów, afirmacje i sporo pięknych wzruszających treści. Dla każdego.

(Obecnie dostępne w internetowym sklepie OSIEM )

 

    

KARMA ANGELS wyd. Lo Scarabeo

32 karty z broszurką

Anioły Karmy graficznie bardzo ładne - wyciszone, subtelne, w tonacjach przypominających ikony - zapraszają do spotkania. Polecam tą talię do pracy, do prognozy oraz rozwiązywania najróżniejszych problemów. Niezbędna do tego będzie książka Pani Heleny Żuk - przedstawiam ja poniżej - wyjaśniająca, jak pracować z tymi kartami. Karty można kupić w komplecie razem z książką lub osobno.

 

Helena Żuk "KARMA NA SKRZYDŁACH ANIOŁÓW" wyd. ARGOS 2006

Piękna, mądra książka pisana ciepłym językiem - podobnie jak inne publikacje tej autorki. Zaczyna się od wyjaśnienia czym jest karma, jaką rolę pełnią Anioły, a następnie wyczerpująco opisuje karta po karcie pokazaną wyżej talię o nazwie Karma Angels. Na końcu znajdują się wzory rozkładów. Jest to niezbędny podręcznik do pracy z ta talią, ponieważ malutki opis dołączony do kart nie wydaje się wystarczający do tak poważnych tematów. Gorąco polecam! 

 

 

     

Dariusz Cecuda "ANIOŁY KABAŁY" wyd. DOM KSIĘGARSKI EZOTERIC Warszawa 2004

Książka plus 72 Karty

 Karty mądre, dojrzałe, urzekające kolorami! Skuteczne w komunikacji, ponieważ opisy kart są bardzo szczegółowe. Niemniej musze uprzedzić, ze jest to pozycja dla osób nieco zaawansowanych w ezoteryce, a szczególnie dla znających choć troszkę Kabałę. Książka zawiera wiele cennych informacji o Aniołach, Kabale, modlitwach, inwokacjach, medytacjach. Opisuje 72 Anioły Kabały wraz z przesłaniem każdego Anioła dla ludzi. 

(Natomiast - UWAGA! - nie ma w książce żadnych rozkładów kart. Trzeba korzystać z własnych pomysłów lub zaczerpnąć podpowiedź z innej książki. ) 

 

Roland Piotr Kozłowski "ANIOŁY" wyd. Studio Astropsychologii

Książka + 39 kart

Bardzo dobre opracowanie na temat Aniołów i anielskiej wyroczni. Ciekawie opisane karty, spora dawka wiedzy na temat numerologii. Książka godna polecenia! Całość byłaby wspaniała, gdyby nie żałosna, brzydka grafika. Szkoda wielka! Anioły na rysunkach nie maja w sobie ciepła, przypominają obszarpanych wygłodzonych bezdomnych... Nie ma w nich światła. Nie przemawiają do mnie.

 

Zachęcam do obejrzenia przykładów zeskanowanych Kart Anielskich na Chomiku Edelvejso.

 

Hasło do wszystkich folderów: 123